Skocz do zawartości

mi box 4k hdr - problem z hdr


equalypse

Rekomendowane odpowiedzi

cześć 

Mam tv philips hdr 4k, przesiadłem się z x boxa x, ponieważ gry mnie już nie interesują a i aplikacji nie było wszystkich. 

Mam następujący problem: hdr nie działa mi w Xiaomi, próbowałem wszystkich ustawień.

Xbox miał więcej opcji konfiguracyjnych, dlatego udało mi sie je uruchomić w tej konfiguracji. 

W przypadku treści hdr pojawia sie komunikat na tv - w xboxie działało w Xiaomi już nie.

Tylko raz kodi mu ruszył na mi boxie  i taką treść wyświetlił.

Co mogę z tym zrobic? android jest w wersji 6.01 i nic nie słychać, aby to się zmieniło.

Pomyslałem o grzebaniu w konfiguracji pudełka za pomocą specjalnego softu, cos tam dłubałem, jednak rzecz rozbiła sie o "permissions", których zmienić nie potrafię.

Co radzicie z tym zrobić? (oczywiście standardowa konfiguracja w Xiaomi jest juz przeze mnie przerobiona)

 

Coraz mocniej myślę nad apple TV :)

 

Pozdrawiam 

Ps przepraszam za laickie pytanie (i pisane nieco nieskładnie)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

HDR na MIBox dziala TYLKO od wersji z OREO. Zatem jesli nie masz OREO mozesz zapomniec o HDR. W przyopadku aktualizacji do OREO masz w ustawieniach nawet opcje wymuszenia HDR i kazda tresc jest przesylana na telewizor w rozszerzonej barwie kolorow (odpowiedni komunikat jest na ekranie telewizora). Niektore materialy z YouTube'a powalaja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...