PrzemasJestem

Po HardResecie nie pojawia się klawiatura do pisania przy logowaniu do MiAccount

Recommended Posts

Witam serdecznie! Zresetowałem swojego 4x-a, lecz po hardresecie muszę zalogować się do konta MI. Do tego potrzebny jest internet, oczywiście wifi w domu działa. :D Lecz, gdy chcę wpisać hasło do wifi to klawiatura mi się nie wyświetla. :? Co łączy się z tym, że nie mogę zalogować konta MiI, oraz odpalić telefonu.  Ktoś doradzi co zrobić? 

Witam serdecznie! Zresetowałem swojego 4x-a, lecz po hardresecie muszę zalogować się do konta MI. Do tego potrzebny jest internet, oczywiście wifi w domu działa. Lecz, gdy chcę wpisać hasło do wifi to klawiatura mi się nie wyświetla. default_icon_e_confused.gif Co łączy się z tym, że nie mogę zalogować konta MiI, oraz odpalić telefonu.  Ktoś doradzi co zrobić? 

Ustaw na routerze WiFi bez hasła..... Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka 

PrzemasJestem! Napisz proszę jak poradziłeś sobie z tym problemem. Ja odblokowałem bootloader i próbowałem z recovery zainstalować developerski room ale zawsze wywalało błąd. Przez MiFlash próbowałem wgrać starsze oprogramowanie stock ale miałem identyczny jak Ty problem z logowaniem do Wi-Fi. Przy logowaniu do konta Xiaomi klawiatura się pojawiała. Wgrałem MIUI 10 i dopiero po odblokowaniu (Mi Flash unlock ) mogłęm zalogować się do Wi-Fi i uruchomić telefon. Podejrzewam, że jest sposób na blokowanie instalacji starszych room-ów.

Wyjąłem kartę sim, MiFlash wgrałem MIUI9, dało się zalogować i uruchomić telefon. Następnie aktualizacja OTA do MIUI 10.

Aktualnie poprzez recovery wgrałem Xiaomi.eu. Zostanę przy tym oprogramowaniu, ma mniej aplikacji dla mnie nieprzydatnych.

Edited by Chris1htc
rozwiązanie problemu

Raczej nie ja robiłem downgrade z miui 10 na 9  i nie było tego problemu i też miflashem , jedyne co to na stałe ustawił mi się region chiny , dopiero po drugim razie działało