boryssek

Zaniżanie kalorii Pace + Stratos

Recommended Posts

Cześć,

Mój Amazfit Pace cierpi na następującą przypadłość: ekstremalnie obniża spalone kalorie. Przy bieganiu nie jest to aż tak drastyczne obniżenie, powiedziałbym że nawet w normie. Aczkolwiek przerzucając się na rower zegarek policzył mi 203 kalorie po przejechaniu 40 kilometrów (z przerwami). Rekreacyjny tenis - 320 odbić - 67 kalorii. 5 kilometrowy bieg w średnim tempie 5.12/km to 320 kalorii (też wydaje mi się być to ciut zbyt mało, aczkolwiek ważę zaledwie 70 kg więc w sumie to mogłoby być całkiem możliwe spalanie). Czy u Was jest tak samo?

Moje drugie pytanie tyczy się wyższego modelu zegarka Amazfit- Stratosa. Czy Stratos cierpi, tak jak jego poprzednik, na zaniżanie spalonych kalorii? Zastanawiam się nad przeskoczeniem o model wyżej, jeśli to miałoby wyeliminować ww. przypadek, aczkolwiek w internecie brakuje mi recenzji tego zegarka jako sportowego. Większość z nich to biadolenie o funkcjach, które dla mnie jako rekreacyjnego sportowca schodzą na dalszy plan, gdyż najważniejsza jest dokładność liczenia dystansu, trasy, kalorii przede wszystkim.

Pozdrawiam