Skocz do zawartości

IPTV na Mi Box


Cacper

Rekomendowane odpowiedzi

No i przetestowałem. Prędkości na poziomie 40 Mbps ale ping strasznie duży. Tak od 100 do 180 ms i tu leży problem. Każdy stream na żywo aby płynnie działał musi mieć małe pingi.

Dodam że telefon na teście ma pingi w okolicy 5 ms i problem nie jest po stronie routera bo inne sprzęty w domu działają naprawdę szybko. Mam łącze 50 Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi boxy nie lubią się z niektórymi routerami. Miałem TPLinka i nie działało to dobrze, podobnie jak u ciebie co chwilę się wieszało. Zmiany w ustawieniach kanałów i podziału auto/20/40MHz nic nie dawały. Kupiłem router Xiaomi 3G i jak ręką odjął. Teraz mam Fanboxa 3.0 od Orange i działa OK. Jak jesteś zainteresowany mogę sprzedać ten router Xiaomi bo leży w piwnicy niepotrzebny.
Albo jak koledzy doradzają kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dla odmiany po wymianie rutera na TP-Linka skończyły się problemy z WiFi na Boxie. Z tego co przetestowałem, to najmniej problemowe jest połączenie na 5 GHz. Duże pingi na WiFi często są wynikiem sporej odległości od rutera, albo zapchanego pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś zainstalowałem IPTV smart. Chodzi super. Ale mam problem. Jak przełączać np segregowanie lub dostać się do archiwum żeby oglądnąć powtórkę?  W samsungu załatwiało się to kolorowymi przyciskami. Tu robię różne kombinacje i nie mogę do  ego dojść.  Mój box to mi box s. Dzięki 

Screenshot_20210317-120402_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...