Skocz do zawartości

IPTV na Mi Box


Cacper

Rekomendowane odpowiedzi

Nie próbowałem jeszcze tego Smart IPTV.

Ale aplikacje IPTV Pro oraz Perfect Player sprawdziłem, zacinają się one przy oglądaniu telewizji.

Przy IPTV Pro mam wrażenie że dany program po kliknięciu na niego jest cofany/zapętlony o kilka minut wstecz przy każdym uruchomieniu danego kanału. Uruchamia się w tym samym momencie co za poprzednim razem. Też tak macie/mieliście?

Mam internet o prędkości 150mb/s z kablówki UPC.

Edytowane przez Cacper
1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kup inną listę albo weź test od kogoś innego albo korzystasz z darmowych list które mają tendencje do zapętlania

Ja korzystam ze smart IPTV i nic prostszego i lepszego w obsłudze z epg nie ma

Jedno co jest największym minusem mibox i iptv to obraz 

 

Próbowałem z różnymi rozdzielczoscia mi odświeżaniem ale cały czas tak samo nie jest to obraz takiej jakości jak z tunera od NC Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2018 o 10:45, Cacper napisał:

Ale aplikacje IPTV Pro oraz Perfect Player sprawdziłem, zacinają się one przy oglądaniu telewizji

Zacina sie??? To masz jakas maskare albo z lista albo z siecia. Mi BOX mam po wifi 5GHz(podstawa dla mi box inaczej przycina wszystko), transfer 150Mbit w Box przy 300mBit lacze.

Apki sa dobre i to nie ich wina ze ci cos przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 17.10.2018 o 13:57, Cacper napisał:

Korzystam z listy bestbuyiptv.com (serwis płatny)

Z obrazem nie mam problemu. Na Mi Box mam włączone wifi po 5GHz od samego początku.

Nie mam żadnego problemu z innymi aplikacjami typu Netflix, YouTube itp. chodzą u mnie celująco dobrze, bez żadnych zacięć.

Serwus, udało Ci się ogarnąć iptv? Mam ten sam problem, netflix player itp. działa dobrze, natomiast iptv bywa że tnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2018 o 18:04, miki73 napisał:

Zacina sie??? To masz jakas maskare albo z lista albo z siecia. Mi BOX mam po wifi 5GHz(podstawa dla mi box inaczej przycina wszystko), transfer 150Mbit w Box przy 300mBit lacze.

Apki sa dobre i to nie ich wina ze ci cos przycina.

Od początku uzywania miboxa mialam tplinka 841N który nie ma 5GHz wifi i nigdy w zyciu na zadnej aplikacji mi nie przycinało, ani net nie mulił, zatem nie jest to żadną podstawą. Jedyny problem pojawił sie kiedy słuchawki na BT podłaczałam wtedy się dopiero kaszaniło. Ale to też nie od wifi 2,4 GHz-owego bo pożyczyłam na test router archer c6 i podłaczyłam miboxa na 5Ghz i także po podłaczeniu słuchawek wifi siadało. Zatem te 5GHz nie jest żadnym wyznacznikiem niczego. Po odłaczeniu słuchawek dalej wszystko chodziło pieknie na 2.4GHz i żadna apka nigdy nie muliła się. Tak juz jest że jednym miboxy  działają i nie mulą (miałam to szczęscie) a innym nie pomoże nic :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia aby Iptv włączało się automatycznie? Innymi słowy - aby działało to jak tv z zaprogramowanymi kanałami? 
Czy trzeba włączyć apke, wybrać kanał itd?
Pewnie że tak. Ja używam płatnego Tivimate i tam jest taka opcja. Włącza przy uruchomieniu urządzenia ostatnio odtwarzany kanał.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak Epg chodzi ale musisz mieć odpowiednią listę z nazwami takimi jak masz w iptv. Edytować możesz jak używasz lokalnej listy w formacie m3u, zwykłym notatnikiem najlepiej notepad++.

Obecnie najlepszy program do IPTV to TiviMate IPTV Player w wersji premium. Niestety nie posiada języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listę ogarnąłem tylko jeszcze jak z tym epg dokładnie napisać?bo mam rubryki w programie tvg-name i tvg-id i to ma byc podpisane jak normalne kanały?na przykładnie programu tvn

w mojej liście kanałów m3u mam rubryki

name: PL - TVN HD

rubryka tvg- name: PL - TVN HD

TVG ID- TVN.pl

to jak to teraz podpisać żeby egp ruszyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem gdzieś epg do ściągnięcia i w programie też można wpisać link do epg.Możesz podać link do epg?czy to musi być specjalny link pod daną listę?

jeszcze mam jedno pytanie,bo listę m3u edytowałem programem ERD IPTV M3U Editor jako jedyny widział foldery,albo innymi nie umiałem sie posługiwać i taka lista mi teraz chodzi,ale nie widzi jako programy tv tylko vod i dlaczego tak może być?

Edytowane przez adam1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe epg znajdziesz na kodiwpigulce. Bardziej zaawansowane epg i dużo informacji o budowie  list m3u na forum cvxcvx. Żeby epg wyświetlało się poprawnie w liście m3u nazwy kanałów muszą być dokładnie takie same (duże, małe litery stacje itd) jak w liście m3u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kilka programów i jak dla mnie nr 1 to TIVIMATE, przede wszystkim szybkość przełączania kanałów, możliwość wybierania kanałów z pilota TV poprzez przyciski numeryczne, menu które mi odpowiada, brak przycięć. Polecam wersję pro, wujek google znajduje taką.

Nie wysłano przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jak mam taki problem. Mój Mi Box s na różnych aplikacjach do IPTV ma problem z buforowaniem tv na żywo. Mam router Asusa RT-N18U który puszcz po WIFI do 8 megabajtów na sekundę a box pobiera max do 1 megabajta. Jak rozwiązać problem cięcia/buforowania obrazu podczas oglądania TV. Dodam że Netfix i YT odtwarza płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...