Skocz do zawartości

Jak wgrać twrp, root


sarzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam id 3 tygodni mi mix'a 2s.

Miałem ROM global do którego dostałem update do MIUI 10.

Ale wymyśliłem sobie by tak jak w poprzednich telefonach (mi5, mi6) zrobić MIUI polska z którego jestem bardzo zadowolony.

I tu zaczęły się problemy.

Wszystko robiłem według tutorial'i które znalazłem w internecie.

Mam już odblokowany bootloader.

Wygrywałem TWRP ale albo telefon wisiał na logo Mi albo był problem z szyfrowaniem plików pod TWRP.

Wgrałem nawet TWRP CN niby działało ale też jak by się zaczął problem z szyfrowaniem plików i ich po prostu nie widzi.

Napiszcie proszę jakich plików użyliście by przejść przez proces wgrywania TWRP który umożliwi wgranie MIUI polska a następnie Naciska by działało Android Pay.

Napiszcie jeszcze proszę.

Czy po odblokowaniu bootloadera i przejściu na dev global mogę zablokować ponownie bootloader i wrócić do wersji stable global ( by działało Android Pay)?

Czy po zablokowaniu odblokowanego bootloadera przyjdzie potrzeba zów jego odblokowania muszę złożyć znów prośbę o jego odblokowanie i czekać czy pójdzie już bez czekania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem miałem globala wygrywałem V10 z xda ale po jakimś czasie ginęło ale roota miałem jeszcze na miui forum jest sposób ifelixa podobno działa.po odblokowaniu bootloadera jak go zablokujesz (nie próbowałem bo podobno jest cegła) płatności nie używam więc nie wiem

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...