Skocz do zawartości

Mi 8 SE vs Mi mix vs Mi 6 vs mate 20 lite vs honor play


chaos666

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, krótka piłka, telefon  do grania, i czasem do zdjęć. Zależy mi na baterii, żeby te 3h  dało się wyciągnąć i reszta  dzwonienie itp. Ktoś miał do czynienia z wymienionymi powyżej? aby porównać? 

Brać teraz od chinola? czy czekać na premierę mi mixa 3 by kupić taniej mi mixa 2/2s czy może czekać n na dzień singla  u skośnych.

Respect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozważasz Mi6, to Mi8 SE nie ma sensu, to samo MiMix (jeżeli myślisz o 1), aktualnie kupisz w chinach za ~1500zł Mi8 (gearbest z brakiem VAT), telefony "lite" od Huawei sobie daruj. Pod wzgląd brałbym jeszcze Pocophone, wydajność do gier jest, aparat nie najgorszy w tych pieniądzach i spora bateria 4Ah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chaos666 napisał:

honor play

Tego fona nie poruszałem, bo nie mam wystarczających informacji na jego temat, aby go polecić/odrzucić :). Z tego co podałeś @up to jednak skup się na Mix2s, ale nie licz, że jego cena jakoś drastycznie spadnie, jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skay77 napisał:

@Nezumi no nie wiem czy taki Mix2s jest taki "rozchwytywany" nie widać tego tu na forum i zarówno na xda

Bo każdy użytkownik Mix2s siedzi na forach zamiast używać telefonu :D. Nie no bez przesady z tymi forami. Ludzie kupują telefony po to, aby je używać, aktualnie kuzynka sobie Mix2s sprawiła i na żadne fora nie wchodzi, po prostu wrzuciła sobie Xiaomi.eu i używa i założę się, że większość użytkowników tak robi. Aktualnie dostać Mix2s i to czarnego to często nie lada wyczyn, często po zakupie się klient dowiaduje, że "ups, właśnie wyszły, trzeba poczekać" :D.

7 minut temu, Piotrek_ napisał:

Bo był za drogi... ceny spadły dopiero od ok 20-25.09 gdzie po drodze masz jeszcze święta w Chinach.

Nie no już od końcówki sierpnia ceny Mix2s lecą, tak samo ceny Mi8. Być może w kole tego 20-25 był większy "stomp" :P. Nie wiem, już tak nie śledzę tych cen :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Piotrek_ napisał:

.poprostu kupujesz wkładasz kartę i korzystasz.

No tak. Po prostu, niektórzy "starzy wyjadacze" mają już nawyk instalacji Xiaomi.eu :D

51 minut temu, Piotrek_ napisał:

wyprzedaż  modelu zaczeła się własnie pod koniec września 

Czyli jednak mi umknął ten stomp cenowy :P.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie to poluję na mixa 2/2s-tylko bateria chyba kiszka w większości testów mówią że słaba:(. Mi 8se, nie wiedzieć czemu taki tanieje, snap710 itp daje radę-niby nie ma globala ale  to dla mnie nie ważne  bo instaluje xiaomi.eu. Jeszcze ten honor play mi chodzi po głowie, ale zobaczę jak to będzie z cenami.

Warto czekać na 11.11 lub na premierę mixa 3? aby zakupić mixa 2/2s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, chaos666 napisał:

Warto czekać na 11.11 lub na premierę mixa 3? aby zakupić mixa 2/2s?

Musisz się zapytać wróżki... Nigdy nie wiadomo co będzie 11.11, bo większość promocji z tego dnia się nie opłaca, bo to nie promocje, a czy cena Mix2s spadnie po premierze 3? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...