Sign in to follow this  
Grzesiuso

MI MIX 2S

Recommended Posts

Najlepiej teraz. To chyba zamówić w Chinach ale niech dojedzie fon do magazynu w Europie i dopiero stamtąd do nas fakt czekałem dłużej tydzień na swojego mi mix2s (i drożej bo inny sklep )ale obeszło się bez niespodzianek ,telefon dotarł do mnie przez pocztę ale te januszowanie się kończy 500+

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Ale faktycznie mi mix2s jest teraz tani opłaca się kupić to pewnie bo będzie wchodził mi mix3 który zbytnio niewiele wnosi i pewnie jeszcze w zanadrzu mają jeszcze że 2 modele spieszą się z tymi modelami jak jak Adolek z napadem na Rosję

Nasi azjatyccy bracia ma chłopaka na punkcie koloru swoich włosów ale kolorowe banknoty unia drukować wraz z dziwnymi bohaterami rewolucji kulturalnej muszą ściągnąć więcej kolorowego złomu z Europy to zobaczy serie Mi w kolorze rdzy w odcieniu blue

Różnice cenowe pomiędzy wersjami kolorystycznymi zaczęły się w przypadku Xiaomi od Mi4 i Mi Note. Czarne nie dość, że były droższe, to były trudniej dostępne. Zwłaszcza Mi Note. W pewnym momencie jego zakup w czarnej wersji kolorystycznej był nie lada wyzwaniem - kilka tygodni (co najmniej) szukania... :)

Panowie chce kupić mixa 2s kolor czarny 6/128  obecnie mam białego wersja 6/128 macie jakieś ciekawe promocje czy może czekać do nowego roku może będzie coś taniej 

Z góry dzięki za info