Skocz do zawartości
  • 0

Telefon 4,3"+ do 500zł dla 60latka


Robert

Pytanie

Cześć

 

Pomożecie coś wybrać? Szukam telefonu dla 60latka, w cenie do 500zł, fajnie gdyby miał te 4,3" - 5", POLSKIE oprogramowanie i 4 rdzenie (1gb ram).

Telefon będzie służył do dzwonienia, smsowania i przeglądania internetu (to dla tego użytkownika nowość, ale chcę by to przebiegło płynnie na tym telefonie).

 

Dziękuję za pomoc w wyborze.

Edytowane przez Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na podstawie obserwacji mogę powiedzieć, że Redmi się sprawdza u osób starszych. Nie ma problemu z odbieraniem telefonu, sprawdzeniem informacji w internecie czy pisaniem z użyciem komunikatora internetowego.

Czcionki ustawiłem na największe. Ikony na pulpitach też. Przeglądanie internetu natomiast to trochę inna bajka i mocno zależy od możliwości technicznych strony, którą się przegląda. Ale takie wp, onet czy tvn24 wypadają całkiem czytelnie.Jednak w tym wieku bez okularów do czytania się ciężko obejść. Chyba, że ta osoba ma faktycznie dobry wzrok.

Nie wiem natomiast czy lepszym wyborem nie byłby Redmi Note, ponieważ ma większy ekran. Nie mam tego jak sprawdzić, bo nie posiadam Note'a.

Jednak do 500zł to ciężko będzie kupić Redmi, nie mówiąc o Note.

Edytowane przez piotrekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

4,3 sobie odpuść, to nie dla seniora. 4,7-5" będzie optymalny. może poszukaj używki Red Rica lub Redmi 1s. tata dzisiaj dostał mojego wysłużonego Red Rica i przyjemniej mu się internet przegląda niż na 4,3". Nie zawsze ma okulary pod ręką :-).

wyszło z Nubia z7 mini

Edytowane przez ebola1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podepnę się, ja się zastanawiam nad telefonem dla żony do 500 zł z dobrą anteną, ja posiadam redmi, zasiegu pratycznie nigdy nie gubi i jakość rozmów jest doskonała jednak uważa że jest dla niej zbyt duży. Zastanawiam się nad inną daleko wschodnią marką ale te ichniejsze nazwy nic nie mówią.

Zadania to jak każdy smartfon

rozmowy

smsy

przegladanie internetu i navi

i ważne dobra antena

 

PS:może UMI X1 PRO lub JIAYU G2F?

Edytowane przez lukaschels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a ja się całkowicie wyłamie - nokia lumia 520 - tania, chodzi bardzo szybko, duże ikonki, prosty interfejs do tego za darmo mapy offline;) dla nie wymagających użytkowników lepszy jest moim zdaniem windows phone, bo chodzi znacznie szybciej. żona ma lumie 720 i necik chodzi naprawdę szybko, mapy też ok, aplikacji może nie ma tyle co na androidzie, ale w zupełności wystarcza. Wydaję mi się tak inaczej że dla osoby +60 lepiej jest kupić zwykły telefon  + tablet 10" do neta - no ale co kto woli:)

 

ha nawet nowa 625 (ekran 4.7) można za niewiele ponad 500 zł dostać http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-625-gwarancja-sklep-fv-sklep-i4715878141.html

Edytowane przez lacris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...