Skocz do zawartości

Wybór pokrowca


Elderbary

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szukałem Xiaomi Mi4 Minimalist Protective Shell w kolorze niebieskim ale ni cholery nie mogę znaleźć. Na ibuygou jest ale tylko różowy kolor. Czyżby przestali produkować już to etui, bo ono jest oryginalne Xiaomi, prawda?

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek zdecydowałem się kupić ipaky. Zamówiłem z alli. Case jest bardzo fajny, ale mam wrażenie ze telefon jest 2x grubszy. oczywiście ochrona jest! Zrezygnowałem jednak z tej ochrony na rzecz oglądania tego telefonu w calej okazałości. Jedynie na ekranie mam szkło mocolo, a tył jak się porysuje to będę miał pretekst żeby kupić drewniane plecki. Jeśli komuś po przesiadce z mniejszego telefonu (u mnie z nexusa 4) mi4 będzie wydawał się za duży, niech wsadzi go na jakiś czas do ipaky ;) później jak go z niego wyjmie wymiary będą już ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety kolejna wada ipaky. Ale z drugiej strony ochrona telefonu, oraz ochrona szkiełka od aparatu (można swobodnie położyć na stole plecami) jest dla mnie i chyba większości stosujących pokrowce ważniejsza. A co do ochrony to ipaky w połączeniu ze szkłem na ekran pozwala mi czuć się pewnie,oczywiście w granicach rozsądku.

Mi 4W 3 GB RAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czytając ten wątek zdecydowałem się kupić ipaky. Zamówiłem z alli. Case jest bardzo fajny, ale mam wrażenie ze telefon jest 2x grubszy. oczywiście ochrona jest! Zrezygnowałem jednak z tej ochrony na rzecz oglądania tego telefonu w calej okazałości. Jedynie na ekranie mam szkło mocolo, a tył jak się porysuje to będę miał pretekst żeby kupić drewniane plecki. Jeśli komuś po przesiadce z mniejszego telefonu (u mnie z nexusa 4) mi4 będzie wydawał się za duży, niech wsadzi go na jakiś czas do ipaky ;) później jak go z niego wyjmie wymiary będą już ok emoji16.png

 

No ja właśnie lada dzień odbiorę drewniane plecki bo nie mogłem już znieść, że tak ładny telefon jest schowany w ipaky :) tylko teraz kwestia ochrony tej aluminiowej ramki... rozmyślam nad zakupem bumpera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.10.2015, 12:32:56, gappz napisał:

Wziąłem coś takiego kolor grey. O tym pogarszaniu zasięgu też czytałem, ale 6.26 zł to dobra cena za to by to stestować... Plecki są już w WER WAWA więc pewnie jutro pojutrze dojdą. Na bumper przyjdzie pewnie 15 dni poczekać. Dam znać w tym temacie jak przyjdzie bumper

@sote doszedł ten bumper od chińczyków i niestety telefon stracił 2 kreski zasięgu czy to w domu jak i poza nim... na dodatek w środku był słabo wyklejony gumą i porysowałem sobie lekko ramkę telefonu przy zakładaniu... nie polecam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinienem dostać z powrotem Mi4 od 3MK z założoną folią ARC 3D. Folia ma chronić boki i tył telefonu, a jednocześnie nie wpływać na grubość i design telefonu. Jestem mega ciekawy jakości, wykonania no i wyglądu. Na pewno napiszę o wrażeniach, a i może jakąś recenzje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że ta folia to rewelacja! Przynajmniej dla mnie, bo takie miałem oczekiwania. Cieniutka, niemal niewidoczna na tyle, na bokach widać ja dopiero z kilkunastu centymetrów. Bardzo dobrze telefon trzyma się w dłoni, folia nie jest szorstka, ale naprawdę nie boję się, że mi wypadnie. Być może to też kwestia nowości, jak trochę ponosze w spodniach, to się zrobi nieco bardziej śliska, ale to ocenie po paru tygodniach/miesiącach. Oczywiście idealnie docieta, pełen profesjonalizm ze strony 3mk.

Na razie to tyle, zdjęcia i obszerniejszy opis napisze za parę dni (osoby, które są bardzo zainteresowani fotkami, napiszcie na priv) po konsultacjach z 3mk odnośnie montażu, wykonania, rodzaju folii i innych pierdół. Temat uważam warty przedyskutowania i rozglosowi, ponieważ tak jak dla mnie, osobie której mega podoba się design Mi4, nie chcacej ubierać go w różnego rodzaju pancerne etui, a zwykły, cieniutki, dobrej jakości silikon (o który ciężko mi było dostać. Miałem ten z xiaomiforsale, ale był słabej jakości i wykonania, a po kilku miesiącach zzolkl) albo właśnie owa folie. Owszem, nie chce sprawdzać jak uchroni nasz telefon przed upadkiem na beton, bo z pewnością powstaną rysy i wgniecenia na telefonie, natomiast od zwykłego noszenia w spodniach, kładzeniu na biurku i rys związanymi z tymi czynnościami - z pewnością uchroni.

Cóż, każdy ma swoje wymagania, coś za coś. Alternatywą dla tylnego panelu jest oczywiście drewniana klapka, mnie na razie nie przekonała.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.11.2015, 20:30:30, daniel.wu napisał:

Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że ta folia to rewelacja! Przynajmniej dla mnie, bo takie miałem oczekiwania. Cieniutka, niemal niewidoczna na tyle, na bokach widać ja dopiero z kilkunastu centymetrów. Bardzo dobrze telefon trzyma się w dłoni, folia nie jest szorstka, ale naprawdę nie boję się, że mi wypadnie. Być może to też kwestia nowości, jak trochę ponosze w spodniach, to się zrobi nieco bardziej śliska, ale to ocenie po paru tygodniach/miesiącach. Oczywiście idealnie docieta, pełen profesjonalizm ze strony 3mk.

Na razie to tyle, zdjęcia i obszerniejszy opis napisze za parę dni (osoby, które są bardzo zainteresowani fotkami, napiszcie na priv) po konsultacjach z 3mk odnośnie montażu, wykonania, rodzaju folii i innych pierdół. Temat uważam warty przedyskutowania i rozglosowi, ponieważ tak jak dla mnie, osobie której mega podoba się design Mi4, nie chcacej ubierać go w różnego rodzaju pancerne etui, a zwykły, cieniutki, dobrej jakości silikon (o który ciężko mi było dostać. Miałem ten z xiaomiforsale, ale był słabej jakości i wykonania, a po kilku miesiącach zzolkl) albo właśnie owa folie. Owszem, nie chce sprawdzać jak uchroni nasz telefon przed upadkiem na beton, bo z pewnością powstaną rysy i wgniecenia na telefonie, natomiast od zwykłego noszenia w spodniach, kładzeniu na biurku i rys związanymi z tymi czynnościami - z pewnością uchroni.

Cóż, każdy ma swoje wymagania, coś za coś. Alternatywą dla tylnego panelu jest oczywiście drewniana klapka, mnie na razie nie przekonała.

 

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

 

 

i co z ta recenzja i fotkami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie szkło+silikon i niestety podważa on to szkło przy łapaniu telefonu, naciskaniu na przyciski.

Szukam cos przezroczystego (nie silikon) żeby mi nie zrywało ciagle szkła, co polecacie?
Ktoś uzywa moze tego z tej konkretnej firmy IMAK CRYSTAL CASE ? Nadawałby się ?

http://allegro.pl/etui-imak-crystal-xiaomi-mi4-i5318045231.html

To wyżej, co kolega kyasa podał to chyba podróbka imaka, dobrze rozumiem ?

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sote, ok, zmotywowales mnie. Poświęce w tym tyg czas na to. Choć przyznam szczerze, nie mam lustrzanki, ciężko uchwycić mi wyraźnie ta folie, bo naprawdę niemal niewidoczna.

Lg4xhd, zobacz na allegro silikon od vegacom. Kupiłem go, ale zamontowalem folie od 3mk więc w ogóle w tym Vegacom nie nosilem. Ale sprawdziłem i szkła nie podwija, nawet to etui nachodzi na szkło i je dociska. Gdybyś był zainteresowany to sprzedam za grosze, wersja biała.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem coś takiego

http://www.aliexpress.com/item/Original-Rock-Brand-Xiaomi-4-M4-Mi4-Protective-Case-Transparent-PC-Cover-Soft-TPU-Border-For/32296847677.html

Ramka to dość sztywna guma, a z tyłu plastik przezroczysty. Chciałem coś właśnie żeby drewno było widać z tyłu (ciekawie powiększa optycznie nierówności na drewnie) i jednocześnie, żeby telefon był cały zabezpieczony, bo używam tego tylko jak gdzieś się łażę. Nie podwija szkła.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sote, ok, zmotywowales mnie. Poświęce w tym tyg czas na to. Choć przyznam szczerze, nie mam lustrzanki, ciężko uchwycić mi wyraźnie ta folie, bo naprawdę niemal niewidoczna.

Lg4xhd, zobacz na allegro silikon od vegacom. Kupiłem go, ale zamontowalem folie od 3mk więc w ogóle w tym Vegacom nie nosilem. Ale sprawdziłem i szkła nie podwija, nawet to etui nachodzi na szkło i je dociska. Gdybyś był zainteresowany to sprzedam za grosze, wersja biała.

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

I jak idzie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś tam naskrobalem  http://miuipolska.pl/forum/topic/7927-opinia-folia-3mk-arc-3d/

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Dzięki!

a ja napisze tak szkło moccolo + ipaky wszystko od powergsm i pięknie spasowane

 

Zgadzam się :) i jakie to miłe uczucie gdy wyjmiesz mi4 z ipaky... znów widzisz jaki on ładny i "mały" bez tego case'a ;) od kilku dni używam mi bez ipaky, tylko z naklejonym szkłem mocolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...