Skocz do zawartości

Wybór pokrowca


Elderbary

Rekomendowane odpowiedzi

A coś tam naskrobalem  http://miuipolska.pl/forum/topic/7927-opinia-folia-3mk-arc-3d/ Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Dzięki!

a ja napisze tak szkło moccolo + ipaky wszystko od powergsm i pięknie spasowane  

Zgadzam się i jakie to miłe uczucie gdy wyjmiesz mi4 z ipaky... znów widzisz jaki on ładny i "mały" bez tego case'a od kilku dni używam mi bez ipaky, tylko z naklejonym szkłem mocolo.

Dodatkowo, każdy kabel USB i mini jack wtykniesz... No ale coś za coś. Wolę ochronę, no i jakoś pewniej w dłoni mi leży... Obudowa jednak śliska jest.

Mi 4W 3 GB RAM 5.11.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego crystal case z xiaomiforsale.com i po pół roku stwierdzam że teraz to nie crystal case tylko yellow case ogólnie w porównaniu do oryginału z xiaomi jest lepsze od tym względem że nie podwija szkła

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Rozważam zakup etui ipaky z ramką w kolorze srebrny.
Mam pytanie, czy farba z plastikowej ramki jest podatna na zarysowania i łuszczenie się farby? Jeśli tak to będę musiał zamówić kolor czarny lub biały, tylko nie wiem jaki będzie bardziej pasował do białego MI4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup etui ipaky z ramką w kolorze srebrny.

Mam pytanie, czy farba z plastikowej ramki jest podatna na zarysowania i łuszczenie się farby? Jeśli tak to będę musiał zamówić kolor czarny lub biały, tylko nie wiem jaki będzie bardziej pasował do białego MI4.

Mam właśnie taki w kolorze srebrnym. Będzie już z 3-4 miesiące i na pokrowcu brak śladów użytkowania. Nie rysuje się, czy łuszczy jak pytałeś. Ogólnie wygląda spoko. Dość mocno jednak pogrubia i powiększa wagę telefonu. Czuć to w ręku. Dodatkowo nie każdy kabel USB podejdzie już nie mówiąc o słuchawkach. Ja, żeby nie zepsuć gniazda od USB powiększałem otwór w pokrowcu.

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja kupiłem taki wynalazek 0.28mm Ultra thin case for Xiaomi 4  - przed rozbiciem przy upadku z większej wysokości raczej nie ochroni, jednak dla mnie jest wystarczający. Chroni przed ryskami, zadrapaniem, nie rysuje się szkiełko aparatu. W ogóle nie pogrubia a masa dodatkowa praktycznie bliska 0.

Wcześniej kupiłem coś na wzór Nillkina , ale straszne dziadostwo - tzn. materiał ok, super dopasowane, solidne........ale.....kupiłem kolor czerwony i odbarwiło mi całe plecki telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie taki w kolorze srebrnym. Będzie już z 3-4 miesiące i na pokrowcu brak śladów użytkowania. Nie rysuje się, czy łuszczy jak pytałeś. Ogólnie wygląda spoko. Dość mocno jednak pogrubia i powiększa wagę telefonu. Czuć to w ręku. Dodatkowo nie każdy kabel USB podejdzie już nie mówiąc o słuchawkach. Ja, żeby nie zepsuć gniazda od USB powiększałem otwór w pokrowcu.

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

Połamałem ramkę przy pierwszym zakładaniu. Miała słaby punkt przy wtyczce usb. To był jakiś klon Ipaky. Na szczęście Chińczycy po wysłaniu zdjęcia zwrócili pieniądze.

Trzeba uważać z tymi pokrowcami i telefon wyglada w nim słabo.

Wysłane za pomocą Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://vegacom.eu/product-pol-30146-Pokrowiec-na-tyl-typu-X-Line-etui-transparentne-do-XIAOMI-MI4.html w ciemno ! Robi robotę i zakrywa co trzeba przy tym nie odstając. 
Wcześniej na telefonie był spigen case xiaomi mi4 case, okej telefon był niezniszczalny ale tracił swój urok. Teraz na nowo cieszę się jego smukłą i zgrabną linią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://vegacom.eu/product-pol-30146-Pokrowiec-na-tyl-typu-X-Line-etui-transparentne-do-XIAOMI-MI4.html w ciemno ! Robi robotę i zakrywa co trzeba przy tym nie odstając. 

Wcześniej na telefonie był spigen case xiaomi mi4 case, okej telefon był niezniszczalny ale tracił swój urok. Teraz na nowo cieszę się jego smukłą i zgrabną linią

Też używam tego pokrowca i jestem zadowolony ;-)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

12 godzin temu, mechlab napisał:

@soto74, @loraknet Czy to przezroczyste etui z vegacom bardzo żółknie z czasem?

 

Używam go od sierpnia 2015, czy zżółkł, ciężko mi powiedzieć. Jeśli tak, to mi osobiście to nie przeszkadza.

2d45a6c9c49ac0c2016ecff7f154a8df.jpg

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez soto74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ba55e7f23ce9efe2251c7054a794c89a.jpg

Miał ktoś bądź ma coś takiego? Dobrze dopasowane , jaka jakość? Nie mam jak tego obejrzeć a planuje kupic u nich jeszcze szkło , muszę coś bardziej wytrzymałego znaleźć niż zwykła gume.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

W środku wzór jak na moim ipaky, więc ta sama firma raczej. Dopasowany idealnie. Jakość b dobra, po pół roku używania zero zarysowań itp. Chociaż faktem jest że szanuję telefony zawsze. Szkło to bym brał z 3mk, wspieraj polski przemysł. Jakość mają mega.

Mi4 WCDMA 3GB RAM

Miui Polska 5.11.13

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...