Skocz do zawartości

Wybór pokrowca


Elderbary

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem już kiedyś. Miałem takie coś na OnePlus One. Porażka. Darowalbym sobie

wysłano z Mi4

silikon sobie odpusć, nie przylega dobrze do telefonu w sumie dziadostwo, ja używam case nillkina z allegro i moge polecic z czystym sumieniem, nie wiem jak te nakładki z ibuygou ale niebieska nawet mi sie podoba

Ostatnio niebieska jest notorycznie niedostępna. Jedynie czarna lub róż majtkowy.

wysłano z Mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja już kilka pokrowców przetestowałem i powiem tak:

 

Xiaomi Mi4 Soft Rubber Protective Sleeve - był by najlepszym pokrowcem gdyby nie fakt, że guma strasznie podwija folijkę ekranu. Pewnie nie było by tego efektu ze szkłem hartowanym Nikillin. Poza tym mankamentem telefon w tym pokrowcu trzyma się bardzo fajnie, nie ma sie wrażenia, że telefon wyślizgnie się z ręki.

 

Xiaomi MiFrame - nie prawdą jest, że MiFrame jest źle dopasowany bo pasuje idealnie. Być może poprzednicy którzy wypowiadali się dostali jakiś wadliwy egzemplarz. Mimo to mój MiFrame leży cały czas w pudełku bo fajnie chroni ramkę lecz obiektyw aparatu nie jest chroniony w żaden sposób. Co do utraty GPS/Zasięgu to się nie wypowiem bo ramka była założona na dosłownie 5 minut po czym zdjęta z braku protekcji kamery.

 

IMAK Crystal Case - bardzo dobrze chroni telefon (nie pokrywa górnej i dolnej części ramki oraz przycisków), fajny przezroczysty efekt, ALE ... pokrowiec jest bardzo śliski i w dodatku strasznie się rysuje co niestety widać dość wyraźnie. Dodatkowo miałem w tym pokrowcu chyba jakąś wadę bo miejscami pokrowiec za bardzo przylegał do tylnej klapki telefonu robiąc takie szare "bąbelki" - z czasem (po delikatnym wyginaniu pokrowca) efekt ten zanikł.

 

Xiaomi Mi4 Minimalist Protective Shell Casing - pokrowiec, który używam do teraz i jest bardzo dobry. Mimo faktu, że nie zakrywa górnej i dolnej części ramki przez co narażona jest na otarcia nawet od głupiego wsadzania do kieszeni spełnia moje oczekiwania. Pokrowiec nie rysuje się, jest fajny w dotyku (nie jest śliski). Minusem może być fakt, że wersja niebieska (tę posiadam) dosyć łatwo się brudzi na kantach - pot - a tego nie da się zmyć choć mogę się mylić.

 

 

Pozdrawiam :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Zastanawiam się na zakupem jakiegoś etui do telefonu bo nie chciałbym aby się porysował lub uszkodził i zastanawiałem się na jakimś etui jednak na rynku nie ma za wiele dedykowanych etui do Mi4 więc pewnie będzie trzeba kupić jakieś uniwersalne, mam pytanie jakie polecacie. Nie muszą być tanie(choć dobrze by było) ważne aby były praktyczne i ładne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja :)

 

Przez okres około 1 miesiąca uzywałem etui Nillkin Frosted i było to bardzo dobre etui. Nie wiem czemu etui samoczynnie pękło O.o Trzymałem telefon w ręku gdy nagle usłyszałem taki "trzask", i zobaczyłem pęknięcie od rantu po otwór na aparat ... być może miałem jakiś wadliwy egzemplarz, no nie wiem, w każdym bądź razie 30 zł poszło się je ....

 

Dziś dotarło do mnie takie etui:

 

http://allegro.pl/hq-etui-pokrowiec-obudowa-x-line-tyl-do-xiaomi-mi4-i4853764665.html

 

Nie chcę robić reklamy, ale etui jest rewelacyjne. Bardzo wygodne, świetnie spasowane i co najważnejsze zakrywa wszystkie boki telefonu tak więc nie trzeba się martwić o zarysowania metalowej ramki. Ja zakupiłem wersje przeźroczystą i fajnie prezentuje się na Xiaomi Mi4.

Jedyna wadą jaką zauwazyłem to to, że delikatnie podwija mi folijkę w dolnym rogu, ale to jest mankament który łatwo można zniwelować.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MiFrame, szybkę IMAK i zmieniłem tylnią obudowę na http://www.xiaomishop.com/166-luxury-pu-leather-back-cover-case-for-xiaomi-mi4.html

czy ta obudowa to jakas naklejka na tyl czy trzeba zdjac klapke i zalozyc tą z linku?

Wogóle jak wyglada zdejmowanie tylnej klapki z MI4?

Edytowane przez mpyro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lubi pękać, racja. Ale nie są to jakieś straszne pęknięcia. Dalej spełnia powierzone mu zadanie. Mi pękł na długości mniejszej niż pół centymetra po obu stronach na górze przed załamaniem do ramki. Stało się to jakoś po 1,5 miesiąca, jednakże dość często zdejmowalem go, bo trzymałem pod telefonem scierke i dings do otwierania slotu sim. Po Za tym nillkin jest super, wygląda bardzo ładnie i przylega idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Posiadam takie Etui, wykonanie rewelacyjne,idealnie dopasowane,prezentuje się świetnie lecz niestety nie potrafię pobrać ze strony rock oprogramowania do tego etui po zeskanowaniu kodu wchodzi telefon w internet i wszystko niestety po Chińsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, oczekuję na przesyłkę może Acid nam pomoże w ogarnięciu chińskiej aplikacji? Bardzo dziękuję z góry.

Dzisiaj była u mnie Córka i okazało się że skanowałem kod z pudełka a trzeba było z takich kartek które były ukryte między dnem podwójnym pudełka i ja ich nie widziałem.Jest kod zdrapka do aplikacji i wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak by to kogoś interesowało; Xiaomi Mi4 Soft Rubber Protective Sleeve jest w promocji, jeszcze wczoraj był po 15$ bodajże a dziś 10$ ;) chciałem wczoraj zamówić ale nie chciało mi się po kartę płatniczą schodzić a dziś mnie olśniło że przecież PayPalem mogę zapłacić... :P płacąc w AUD wychodzi niecałe 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posiadam takie Etui

@Jerzol 50, jak się sprawuje po kilku miesiącach? Nie rozkleja się? Czy nie ma problemów z wywinięciem pokrywy na tył? Czy można zamknąć pokrywkę tak, żeby ekran pozostał włączony? Czy wyjęcie telefonu z etui nie sprawia problemu? Np.: gdy chcesz go włożyć do uchwytu samochodowego? Czy można odbierać połączenia bez otwierania etui? Przymierzam się do kupna, będę wdzięczny za dokładniejszą opinię.

Edytowane przez awygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...