Skocz do zawartości

Amazfit BIP - brak bieżącej temperatury


bembenek

Rekomendowane odpowiedzi

Bieżąca temperatura często znika, min i max zawsze jest, też tak macie? Tarcza oczywiście ma tę funkcję, zresztą na innych tarczach jest tak samo, temp. często znika, potem się pojawia. Używam MiFit, ale z Gagdetbridge też tak było.

Jak aktualna temperatura zniknie z tarczy, to nie ma jej też w tym podglądzie pogody na kilka dni, jest tylko min i max. Słabe to jest, w poprzednich wersjach firmware też tak było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kupione Notify&Fitnes, ale przestałem używać i wróciłem do Mi Fit, bo drenowało baterię w telefonie, oraz powiadomienia przychodziły z kilkussekundowym opóźnieniem. Nie pamiętam, czy zawsze pokazywało temperaturę, ale potem używałem Gadgetbridge, który bierze pogodę z apki Weather Notification i pewnie z innego źródła, niż Mi Fit (chyba Open Weather), temperatura też czasem była, czasem nie, jakby problem był w samym zegarku.

Może wrócę na chwilę do Notify&Fitness, a nuż poprawili trochę bugów, chociaż ten program to taka odpustowa amatorszczyzna, chaotycznie napakowana różnymi "ficzerami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepowa, 3.5.0 najnowsza. Nie obserwuję bez przerwy (mam też inne zajęcia), ale dawno nie zauważyłem, żeby temperatura zniknęła, a wcześniej to chyba bardziej jej nie było, niż była, bo co spojrzałem, to nie było.

Edytowane przez bembenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie temperatura znika jeżeli zostaje zerwane połączenie bluetooth z zegarkiem, dzieje się pewnie tak dlatego, że zegarek w określonym odstępie czasu pobiera temperaturę z telefonu (MiFit a). Po ponownym połączeniu z telefonem po jakimś czasie temperatura pojawia się, lub jeżeli chcemy by pojawiła się odrazu należy włączyć MiFit. Oczywiście czasami pojawiają się też problemy z chińskimi serwerami pogody, lecz teraz bardzo rzadko, kiedyś częściej.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przede wszystkim musisz mieć tarczę, która pokazuje bieżącą temperaturę, a nie tylko min/max. W MiFit musisz mieć ustawioną lokalizację, ja mam na stałe wpisaną ręcznie i nie musi być włączonej lokalizacji w telefonie. Od jakiegoś czasu (po ostatniej czy ostatnich dwóch aktualizacjach), bieżąca temperatura jest przez większość czasu, wcześniej raz była, raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze jak w zegarku w opcjach pogody wyświetla mi tylko temperaturę dzień noc i podejrzewam że dlatego nie pokazuje temperatury bieżącej na tarczy. 

Próbowałem wpisać na stałe lokalizacje i wg GPS. Nie mam temperatury bieżącej. Tarcza obsługuje tylko temperaturę bieżącą. 

Jest na to jakiś sposób? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w zakładce "pogoda" nie ma bieżącej temperatury, to na tarczy też nie będzie. A dlaczego tam nie ma, to jak nie wiem, kiedyś notorycznie u mnie nie było, po którejś aktualizacji Mi Fit poprawiło się i teraz jest chyba zawsze, przynajmniej jak patrzę (nie patrzę na zegarek przez cały czas, więc 100% pewności nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć 
Odświeżę problem troszeczkę i podam rozwiązanie.

Poszukajcie w google następującej wersji

Modified Mi Fit 4.0.17 - All in One

Nie będę linkował bo nie wiem czy wolno ale nie tylko pogoda działa ale i pokazuje kto dzwoni i wszystko w pl,

Mam nadzieję że pomogłem. 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...