Skocz do zawartości

Bateria - ładowanie MI4


seven

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanko do posiadaczy MI4. Ładujecie telefon ładowarką dostarczoną w zestawie?

 

Po naładowaniu do 100% i odłączeniu telefonu w przeciągu kilku minut bateria spada do 80% na wyłączonym telefonie ale później jest ok. Sprawdzam status baterii i widzę, że tyle pobrał wyświetlacz :| który był wyłączony...

 

Czy to jest normalne zachowanie - chyba nie ?

Edytowane przez seven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanko do posiadaczy MI4. Ładujecie telefon ładowarką dostarczoną w zestawie?

 

Po naładowaniu do 100% i odłączeniu telefonu w przeciągu kilku minut bateria spada do 80% na wyłączonym telefonie ale później jest ok. Sprawdzam status baterii i widzę, że tyle pobrał wyświetlacz :-| który był wyłączony...

 

Czy to jest normalne zachowanie - chyba nie ?

Cześć, mam mi 4 od 2 tygodni, ładuję ładowarką od nexusa 7 i bateria trzyma bardzo dobrze. Odłączyłem godzinę temu, 2 rozmowy, kilka sms i jest 100%.

Edytowane przez Grzesiuso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys to by sie powiedzialo "wipe battery stats"

a sprobuj go nie odlaczac przy tych 100% tylko poczekaj jeszcze z 15min moze sie bateria jeszcze troche doladuje i bedzie "normalnie" spadac

u kolegi Grzesiuso znowu jest na odwrot, bateria zawiesza sie na tych 100% i dopiero po chwili zaczyna znikac bo to jest nie mozliwe zeby po 2 rozmowach i kilku smsach dalej 100% bylo ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę podtrzymać go na ładowarce przez dłuższy czas. Być może coś jest z softem, że błędnie pokazuje baterie? Czy jest to średnio możliwe. Nie wiem jak to działa a w androidzie bo programuję w innym języku więc nie wiem jak pobierany jest status baterii.

 

Pozdrawiam

 

-- Edit --

Faktycznie naładowanie telefonu do 100% i podtrzymanie go na ładowaniu rozwiązało "problem" widać wskaźnik naładowania nie jest tak miarodajny :)

Edytowane przez seven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...