Skocz do zawartości

Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


MasaMasen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze o pomoc w wyborze. Zastanawiam sie nad kupnem Xiaomi resdmi note 4g, (na alledrogo za 750 jest wysylany z PL z gwarancja na ich glowie przez 12msc. Czy oni wysylaja do chin, czy nie, nie wiem) lub samsung galaxy note 2 uzywany. Cene jaka chce przeznaczyc za tel to max 700 zl. Tylko czy warto brac uzywany telefon (moze jeszcze powiedzny na gwarancji) czy nówka Xiaomi? Parametry bardzo zblizone.

Z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o pomoc w wyborze. Zastanawiam sie nad kupnem Xiaomi resdmi note 4g, (na alledrogo za 750 jest wysylany z PL z gwarancja na ich glowie przez 12msc. Czy oni wysylaja do chin, czy nie, nie wiem) lub samsung galaxy note 2 uzywany. Cene jaka chce przeznaczyc za tel to max 700 zl. Tylko czy warto brac uzywany telefon (moze jeszcze powiedzny na gwarancji) czy nówka Xiaomi? Parametry bardzo zblizone.

Z gory dzieki!

xiaomiforsale.com

Nowy, na gwarancji, twój próg cenowy. Jakbym samsunga miał brać to bez powerbanka gratis nawet bym nie spojrzał.

Tap via Redmi Note LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o pomoc w wyborze. Zastanawiam sie nad kupnem Xiaomi resdmi note 4g, (na alledrogo za 750 jest wysylany z PL z gwarancja na ich glowie przez 12msc. Czy oni wysylaja do chin, czy nie, nie wiem) lub samsung galaxy note 2 uzywany. Cene jaka chce przeznaczyc za tel to max 700 zl. Tylko czy warto brac uzywany telefon (moze jeszcze powiedzny na gwarancji) czy nówka Xiaomi? Parametry bardzo zblizone.

Z gory dzieki!

Bierz Redmi Note, mój znajomy miał tego Szajsunga i po kilku miesiącach chodził gorzej niż mój zwykły Redmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zadziala normalnie z recovery wipe i update.zip? Taki poradnik znalazlem w prawdzie do mi3 ale dlaczego by mial do note nie pasować

Rób jak chcesz. Ja sugeruje MiFlash zresztą to prawie to samo choć czyści parę dodatkowych partycji.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób jak chcesz. Ja sugeruje MiFlash zresztą to prawie to samo choć czyści parę dodatkowych partycji.

Wysłane z MI4

 uzylem miflash(  w sumie v6 od razu był, bo tylko taki stable był do pobrania) wgrałem wasz i  narazie smiga spoko, ale na wszeli mogłbyś podać linka do fastboota mi note 4g v5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo w sprawie baterii, ale mam jeszcze jedno pytanie jak coś pobrać przez transfer danych? Czy zaznaczę czy odznacze to pobieranie przez WiFi. To cały czas czeka na połączenie z WiFi przy pobieraniu...

http://miuipolska.pl/faq-miui-6/

Ostatni faq na dole.

Odpowiedzi na forum w tym temacie znajdziesz w koszu, ot takie zasady moderacji tu panują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, zamówiłem Xiaomi Note LTE wczoraj w nocy z xiaomiforsale.com. Jak dojdzie, zdam relacje. Powiedzcie tylko jeszcze z łaski swojej, czy po otrzymaniu nówki paczuszki Xiaomi LTE do ręki, włączeniu go musze/powinienem coś z nim robić, w sensie wgrywać Polskie Miui, czy normalnie mam najświeższą wersję, jeśli zamawiałem z xiaomiforsale.com ? Czy też po prostu wyjmuje i używam.

Edytowane przez grzdyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zaczynam zabawe z moim 'pierwszym' xiaomi, note LTE, pierwsze wrażenie, Gigant, ciężko się przyzwyczaić po ekranie 4,3", różnica niesamowita, ale ''chciałem mieć dużego'', to mam :D Ogólnie polecam, zajebi*cie szybko wszystko śmiga :)
Dziękuję wszystkim za pomoc! Wspaniałe 'społeczeństwo' Xiaomi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ART to funkcja eksperymentalna Androida 4.4.

Nigdy nie weszła na powaznie do użycia do czasu Androida 5.0, którego na Note raczej nie będzie.

Polecam zostawić temat i cieszyć się telefonem.

Note na mtk raczej na pewno nie dostanie ale note lte napewno go dostanie

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie odnośnie baterii. Telefon zwykle pada przy stanie 2-3%. Trochę nie ciekawie. Na innych telefonach był stan 1% a po nim pokazywalo jeszcze 0% i na stanie 0 telefon potrafił trzymać jeszcze kilkanaście / kilkadziesiąt minut zależnie od użytkowania a na Note mam właśnie tak, że 2-3% pokazuje i pada...

Bardzo dziwne masz podejście do tej sprawy. Ważniejsze jest przecież to, że bateria w tym tel. ogólnie trzyma bardzo ładnie i długo w porównaniu do wielu telefonów o zbliżonych parametrach. Po co dopuszczać do tak głębokiego spadku jak 1%? To jest błąd w podejściu. Poza tym dokładność wskazywania stopnai rozładowania należy traktować z pewnym marginesem dokładności. Ładuj po prostu telefon raz na dobę, czy raz na dwie doby, np. na noc, albo kiedy Ci tam pasuje i nie będziesz miał takich problemów jak to czy się wyłączy przy 2% czy przy 1%. Absurd!

Jakbym samsunga miał brać to bez powerbanka gratis nawet bym nie spojrzał.

Święte słowa. Moja kobieta ma Galaxy S4 i dopiero jak jej powerbank poleciłem (oczywiście Xiaomi 16 tys. mAh :smile: ), to zaczęła się w pełni cieszyć swoim tel. :) Niestety, do tel. Xiaomi na razie nie daje się namówić :oops: (bo za dużo widziała mojego wku.... nad problemami jakie miewam z moim Mi2S).

Witam, co daje WCDMA ? nie wiem ktora wersja lepsza z LTE  czy wersja Pro z WCDMA ?

 

WCDMA oznacza, że będzie działać tryb 3G w Polsce.

Telefon, którego dotyczy ten wątek oczywiście obsługuje w Polsce zarówno 3G jak i LTE.

(nie ma chyba telefonów Xiaomi, które działałyby w PL w trybie LTE, a nie potrafiły w trybie 3G, gdy nie ma zasięgu 4G).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zaczynam zabawe z moim 'pierwszym' xiaomi, note LTE, pierwsze wrażenie, Gigant, ciężko się przyzwyczaić po ekranie 4,3", różnica niesamowita, ale ''chciałem mieć dużego'', to mam :D Ogólnie polecam, zajebi*cie szybko wszystko śmiga :)

Dziękuję wszystkim za pomoc! Wspaniałe 'społeczeństwo' Xiaomi :)

Z tym smiganiem fakt. Ostatnio miui mialem na nexusie 4, ktory niby ma lepsze podzespoly, ale tutaj czuje gigantyczna roznice. Panowie z xiaomi zrobili naprawde niesamowita robote, bo ten system po prostu plynie. Nie wiem czy to nie smiga sprawniej od golego androida. Jednak zamkniecie sie tylko na swoje produkty bylo swietnym pomyslem, bo miui jest zoptymalizowane elegancko.

Zeby nie bylo ot mam pytanko. Ta przegladarka z v6 nie ma zadnej opcji, zeby glowna strone sobie ustawic z ulubionymi zakladkami? Pamietam, ze w v5 tak bylo, a teraz trzeba wejsc w opcje i zakladki/historie, jest to troche niepraktyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zaimportowałem kontakty z SGS+ przez bloototh. I lipa. Przepisało tylko 22 kontakty, nie pierwsze ale z całej zawartości. Podejrzewam, że opuściło te ze polskimi znakami, bo te co są to nie mają. Ale pewności nie mam.

 

Jak zaimportować wszystkie. Przecierz ręcznie nie będę przepisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...