Skocz do zawartości

Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


MasaMasen

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o aparat również stwierdzam, że jest dobrze i w dzień przy świetle słonecznym jak i przy sztucznym świetle.

Generalnie bardzo przypadł mi do gustu, w wielu przypadkach łatwiejszy w użyciu niż mój poprzedni telefon, czyli Samsung Note 3.

Obsługa jedną ręką została bardzo dobrze rozwiązana więc nie stwarza problemów w ogóle :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak raz. Wieczorem 90% a rano 60% :o To była wina tego że jakiś proces siedział włączony w tle i drainował baterie. Mam też tak że jak uruchomie GPS to potrafi się on nie wyłączyć i też ciągnie baterie. Dokładnie to aplikacja która korzystała z GPS utrzymuje się w aktywności jak i GPS mimo ubicia aplikacji jak i nawigacji. Pomaga wtedy tylko restart.

Swypnięte z Note LTE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko chciałbym powiedzieć że nie wiem co funkcja MIsound robi tam w środku :P ale jakość dzwięków, szczególnie przy dubstepie jest tak fantastyczna że sikam z zachwytu :)

a gdzie tu ustawić bo nie mogę znaleść

tez nie mogę teraz znaleźć.

Albo pomyliłem telefony (co mało prawdopodobne), albo zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie mogę teraz znaleźć.

Albo pomyliłem telefony (co mało prawdopodobne), albo zniknęło.

 jest w panelu sterowania jak sie na baterie kliknie :)

 

i chyba jets różnica :) zrobiłem sobie 2 profile dzień i noc i teraz w nocy 2% spadło ;)

Edytowane przez kaju666
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie co do mojego Note - na kartoniku widnieje napis "fdd-lte/tdd-lte/wcdma/gsm" natomiast na samym telefonie jak podniose baterie widze "TD-LTE".

 

Czy wszystko jest ok? Tel. będzie pracował w "polskim" LTE?

 

 

Pozdrawiam

prosze czytaj wątek , wystraczy jedna strona wstecz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie co do mojego Note - na kartoniku widnieje napis "fdd-lte/tdd-lte/wcdma/gsm" natomiast na samym telefonie jak podniose baterie widze "TD-LTE".

 

Czy wszystko jest ok? Tel. będzie pracował w "polskim" LTE?

 

 

Pozdrawiam

 

Tak bedzie dzialal. Te telefony zawsze sa tak opisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś spotkał sie z tym że w pewnej chwili nie da sie właczyć żadnej aplikacji a ni w sumie nic bo dostaje się force close, i tzreba zrestartowac telefon?

Mam tak od dwóch aktualizacji, mam nadzieję że w tym tygodniu to naprawią :P średnio raz dziennie się tak dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam do was parę pytań bo jestem na kupnie Xiaomi redmi note lte bo są w fajnych cenach z polski ale mam parę pytań. Często używam LTE jak jest z zasięgiem w tym telefonie? Z grami z google paly nie ma problemów? I mój największy problem czy te 8GB pamięci to nie za mało? Da się przenieść aplikacje na karte SD całe? Bo teraz mam htc e8 z 16gb pamięci i gdyby nie karta sd to nie miałbym już miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...