Skocz do zawartości

Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


MasaMasen

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mx Player najlepszy - codziennie oglądam 720p mkv. 1080p nie ściągam ze względu na to ze ekran jest 720p wiec nie ma sensu, ale Bez problemu udzwignie

2. W dzień robią wszystkie podobne zdjęcia. Wieczorem będzie podobnie jak na s3 czyli średnio. 1s to wyższa półka aparatu - coś jak w s4 - ale problemy z ramem na razie dyskwalifikuje ten telefon dla mnie. Jak wyjdzie v6 w marcu to się wszystko okaże, albo kupić i od razu na cm przechodzić bo tam problemów z ramem nie ma. Redmi 2 nie wiadomo jeszcze co tam za aparat będzie.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mx Player najlepszy - codziennie oglądam 720p mkv. 1080p nie ściągam ze względu na to ze ekran jest 720p wiec nie ma sensu, ale Bez problemu udzwignie

2. W dzień robią wszystkie podobne zdjęcia. Wieczorem będzie podobnie jak na s3 czyli średnio. 1s to wyższa półka aparatu - coś jak w s4 - ale problemy z ramem na razie dyskwalifikuje ten telefon dla mnie. Jak wyjdzie v6 w marcu to się wszystko okaże, albo kupić i od razu na cm przechodzić bo tam problemów z ramem nie ma. Redmi 2 nie wiadomo jeszcze co tam za aparat będzie.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

może i bym brał tego 1s ewentualnie poczekał na 2 bo aparat najwazniejszy dla mnie, ale znowu one baterie mniejszą mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i bym brał tego 1s ewentualnie poczekał na 2 bo aparat najwazniejszy dla mnie, ale znowu one baterie mniejszą mają :)

Zależy z czym porównywałem. Miałem parę chinczykow i samsung s3 i s4 to porównalem i 1s ma aparat tej klasy co s4. Pozostałe chinczyki bida . Może teraz te nowe modele mają lepsze aparaty. A co do baterii faktycznie w 1s jest nędzne, a raczej nie tyle bateria co miui v5na tym fonie jest niezoptymalizowane ramowo i bardzo pradozerne. Na cm trzyma o połowę dłużej.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Edit. A poza tym aparaty porównuje się w gorszych warunkach a nie w dzień cytując fotki krajobrazów. Ostatnio bawiłem się iPhone 5s i w dzień robił fotki takie same jak mój note LTE. No ale jak zacząłem robić fotki szybko poruszających się dzieci, a później wieczorem jeszcze porobiłem to wyszło Szydło z worka. IPhone to aparat nieosiągalny dla 99% Android owych telefonów nawet flagowców bo równocześnie się bawiłem samsungiem note 3 i iPhone wyprzedzał go o lata swietlne

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluj v6 na note lte chodzi jak bajka. Bateria trzyma jak imadlo a dla mnie miui 6 jest wielkim krokiem naprzód w porównaniu do v5 - mam nadzieje ze nie wyjdą porty na inne telefony bo to jest niesprawiedliwe ze właściciel takiego s3 zakocha się w miui to se go po prostu wygrywa - powinien xiaomi kupić :) oczywiście zartuje

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 zł na Allegro za Note'a? Nie za tanio i czy sprzedawca pewny? Na forum jest kilku polecanych allegrowych sprzedawców a na Ali jest Goldway no i oprócz tego IBG, wg mnie lepiej dopłacić do pewniaka bo parę osób trafiło na lipne telefony w super cenach

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

No i poczekaj do 15 jak będzie premiera niespodzianki Xiaomi, nowy telefon wv konsekwencji powoduje spadek cen starszych równie dobrych modeli

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

A cła ci nie doliczą tylko VAT i obsługę DHL wtedy wyniesie cię to jak u pewnego sprzedawcy na allegro

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluj v6 na note lte chodzi jak bajka. Bateria trzyma jak imadlo

 

To prawda... Dokładnie 5 dni (pełne 5 dób ) temu podładowałem go do 60% i odłożyłem do szuflady. Dziś patrzę - jest 30% baterii (po 120 godzinach !!!) (mam w nim MIUI6 STABLE).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda... Dokładnie 5 dni (pełne 5 dób ) temu podładowałem go do 60% i odłożyłem do szuflady. Dziś patrzę - jest 30% baterii (po 120 godzinach !!!) (mam w nim MIUI6 STABLE).

V6 stable? Przecież v6 to dev

raczej pewny :), zwraca ewentualne cło. i tak nigdy chyba niewybiore telefonu dla siebie, teraz jeszcze mysle o UMI Zero, Mi3 albo Doogee Turbo DG900

Tylko że on jedynie pośredniczy w zakupie, co jest bez sensu. Kupuj u goldwaya lub na ibg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja naiwność jest porażająca- janusz z allegro zarobi na tobie, a jeśli dowali się UC do przesyłki, która adresowana jest do ciebie, to ciebie będą ciągali do zapłacenia Vat-u, a nie janusza. A jego dobra wola czy ci zwróci vat czy nie. Także otwórz oczy kolego i witamy w realnym świecie :D  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jak doliczą Ci VAT to ci sprzedawca nie zwróci bo straci, na tym pośrednictwie sam ledwo co zarobi skoro za 700 zł sprzedaje a jak będzie jeszcze musiał oddać to straci a nie zarobi, w tej cenie pewny jest Goldway i trochę droższy IBG gdzie jest 100% pewność w oryginalność sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnie o mnie tutaj chodzi. Jeśli bym tracił to bym nie zamawiał. Nie wszystkie telefony zatrzymują na celnym. Jeśli zatrzymują co szósty to i tak na tym zarabiam. A poza tym gdyby ktoś zapłacił VAT to nie wystawiłby pozytywa.

Telefony są oryginalne z updaterem. Kupuję od jednego sprzedawcy od 2 lat i zawsze przylatywało dokładnie to co zamawiałem

Edytowane przez fawqlec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguly czy jest singapur china czy nederland czy nawet sweden post. Kazda paczka moze zostac zatrzymana. Mi zatrzymali kiedys dwie poczta holenderska. Nie ma czegos takiego jak male prawdopodobienstwo tylko czy celnikowi chce sie zatrzymac paczke i wypelniac stos papierow.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Szanse na oclenie wszyscy mają równe. Jednym się udaje innym nie, każdy jednak liczy że nie.

Ja kupilem na Geekbuying. Wysłali darmową(wliczoną w cenę) przesyłką przez NLpost(wygląda na to że też przez Holadię).

Czy celnik weźmie się tym zainteresuje? Hehe cóż, się zobaczy. Wiadomo na co liczę, na to co zawsze ;)

Jeśli ktoś kupił przez pośrednika... cóż jak lubi i czuje się bezpieczniejszy, to czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celnicy kieruja sie deklaracja a te deklaracje maja miedynarodowy wzor. Kazdy kraj ma swoje oznaczenia, chiny to CN22. Kazda paczka z Chin ma na deklaracji te oznaczenie i nie wazne jaka poczta to idzie wszystko trafia i tak do jednej sortowni bo potem to obsluguje poczta polska. Kazda paczka po sprawdzeniu przez celnika dostaje zielona pieczatke "towar zostal dopuszczony do obrotu" i zawsze ta pieczatka jest przy deklaracji, czyli czytaja deklaracje. Zatrzymuja podejzane paczki i najwiecej paczek z kraju podwyzszonego ryzka do ktorych naleza Chiny jak i Holandia. Tak Holandia jest krajem podwyzszonego ryzyka bo tam legalna jest marihuanna i czesto wysylana jest w paczkach. Jednak i tak nie ma to znaczenia jaka poczta wysyla tylko kraj nadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze tu Ci zatrzymali a tu nie nic nie znaczy. Gdyby bylo tak jak mowisz to Chinczycy wysylaliby tylko poczta holenderska a nie wysylaja. Chinczyk przy wysylce kieruje sie cena, dlatego zawsze wysylaja listem poleconym ekonomicznym. Raz Chinczyk wysylal mi priorytetem singapur post, paczke mialem po czterech dniach. Moim zdaniem przy zakupie trzeba kierowac sie sprzedawca, czyli czy jest dobry i jakie ma doswiadczenie bo bardziej doswiadczeni wypisuja dobre rzeczy w deklaracjach a slabi napisza mp3 player wartosc 5 dolarow. Jak tak wysla to zatrzymaja na 100%.

Mi poczta holenderska zatrzymywali paczki.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 stable? Przecież v6 to dev

 

Wersja Chińska (z j. ang.), zainstalowała się przez OTA z poziomu MIUI5 stable. Czyli to jest wersja Stable (co same w sobie nic nie znaczy, oczywiście).

Wszystkie poprzednie testy trzymania baterii, których wyniki podałem, robiłem jeszcze na MIUI5. Teraz trwa pierwszy test na MIUI6. Planuję, aby trwał ze 4 doby (im dłuższy tym wynik bardziej wiarygodny). Na razie mija 1 doba - podglądnąłem szybciutko - zeszło ze 100% na 95%. Wszystko jest włączone (GPS, Wifi, Data, tryb 4G). Nie jest źle :-)

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jak doliczą Ci VAT to ci sprzedawca nie zwróci bo straci, na tym pośrednictwie sam ledwo co zarobi skoro za 700 zł sprzedaje a jak będzie jeszcze musiał oddać to straci a nie zarobi, w tej cenie pewny jest Goldway i trochę droższy IBG gdzie jest 100% pewność w oryginalność sprzętu.

Nie tracę. Aż tak często nie zatrzymują. A za pośrednictwo to chyba nie jest za niska cena. Telefony też jak najbardziej w 100% pewne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośrednik, nawet nie ma ich u siebie

No, to oczywiste. Chodziło mi o to, czy jest możliwe, że za taką cenę chodzą oryginały. Gość oczywiście przysięga, że to oryginał, ale mojej prośby o zapewnienie, że w razie gdyby jednak okazał się fake, to dostanę od niego zwrot kasy - oczywiście spełnić nie chciał, więc nie jest dla mnie poważnym sprzedawcą. Ja rozumiem, że ryzyko w takich przypadkach jest duże, p prostu chciałem uzyskać rozeznanie, co do tego za jaką najniższą cenę daje się kupić oryginał.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...