Skocz do zawartości

Redmi Note Lte - Pytania Ogólne - Wątek Zbiorczy


MasaMasen

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupić ten telefon od goldwaya na aliexpresie

Czy brać go przez DHLa?

Jaka szansa jest, że vat mi dowalą?

Jak jest z ekranem? Bardzo się rysuje, od razu kupować to szkło ochronne?

ja mam zamiar kupić u goldwaya ale z wysyłką z uk- trochę więcej za przesyłkę ale pewność że nie będziesz musiał dopłacać vatu i podobno dają gratis silikonowe etui+folię http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4G-LTE-Mobile-Phone-Red-Rice-Note-FDD-Version-Shipment-From-UK/311331_32231706932.html;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym to oni z UK wysyłają, że 18dni trzeba czekać?

I nic o gadżetach nie ma jak ktoś wspominał.

etui silikonowe i folię dają na pewno jak kupujesz z magazynu w uk bo pisałem do nich i się pytałem, wysyłka 5-10 dni, tu więcej info: http://www.aliexpress.com/store/product/Hongkong-Goldway-UK-and-Spain-warehouse-are-running/311331_32225150452.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar zamówić z kolegą i pytałem się chińczyka o rzekomy rabat 27$ przy zamówieniu minimum 2 sztuk z magazynu uk to odpisał że nie mogą dać takiego rabatu, więc napisz do niego czy rzeczywiście wysyłka za free jak kupisz 2 sztuki bo jak dla mnie to ciężko się z nim dogadać, nawet wysyłałem mu screena z jego aukcji z zaznaczonym tekstem o rabacie a on nic :P ale etui i folię dają, to potwierdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar zamówić z kolegą i pytałem się chińczyka o rzekomy rabat 27$ przy zamówieniu minimum 2 sztuk z magazynu uk to odpisał że nie mogą dać takiego rabatu, więc napisz do niego czy rzeczywiście wysyłka za free jak kupisz 2 sztuki bo jak dla mnie to ciężko się z nim dogadać, nawet wysyłałem mu screena z jego aukcji z zaznaczonym tekstem o rabacie a on nic :P ale etui i folię dają, to potwierdził

Też napisałem i to samo, zaproponowałem by zmienił opis bo ludzi w błąd wprowadza, generalnie zamawiam z chin w razie czego jak vat dowalą to będę dyche do tyłu w porównaniu z Anglią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też napisałem i to samo, zaproponowałem by zmienił opis bo ludzi w błąd wprowadza, generalnie zamawiam z chin w razie czego jak vat dowalą to będę dyche do tyłu w porównaniu z Anglią.

Dychę? Chyba sporo więcej wtedy zapłacisz, ale bardzo dobrze że napisałeś by zmienił opis, ciekawe co odpisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dychę? Chyba sporo więcej wtedy zapłacisz, ale bardzo dobrze że napisałeś by zmienił opis, ciekawe co odpisze :D

177 USD z darmową wysyłką

a 219 dolarów z anglii.

 

Licząc po kursie z aliora 3,52

to mamy

623zł plus ew. 143zł vatu

a z anglii 770zł

 

Obecnie 4zł różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

177 USD z darmową wysyłką

a 219 dolarów z anglii.

Licząc po kursie z aliora 3,52

to mamy

623zł plus ew. 143zł vatu

a z anglii 770zł

Obecnie 4zł różnicy.

To rzeczywiście duża różnica, chyba też tak zrobię bo za tą stówkę jeśli obejdzie się bez vatu można kupić dobre etui :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też zamówiłem dla żony, ale wersję 8 core,

ale mam inne pytanie, są zakusy na jeszcze jeden.

z tego co słyszałem to niedługo powinna pojawić się nowa wersja na procesorze 600 chyba 64 bity

ta 400-tka do mnie nie do końca przemawia, nie mówię że gram na telefonie ale czasem coś tam włącze i chciałbym aby działało.

macie jakieś przecieki?

zientas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też zamówiłem dla żony, ale wersję 8 core,

ale mam inne pytanie, są zakusy na jeszcze jeden.

z tego co słyszałem to niedługo powinna pojawić się nowa wersja na procesorze 600 chyba 64 bity

ta 400-tka do mnie nie do końca przemawia, nie mówię że gram na telefonie ale czasem coś tam włącze i chciałbym aby działało.

macie jakieś przecieki?

zientas

Nic na razie nie wiadomo. Moze bedzie moze nie. Moze za miesiac moze za pol roku. Musi byc oficialne stanowisko xiaomi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś będzie na nowych qualcommach. Odkryłem dzisiaj w MiuiFramework/assets listę urządzeń obecnych i przyszłych wraz z krótkimi opisami, czy to qcom czy nvidia, dual sim czy nie itp. 

 

I tak Xiaomi powiedziało papa MTK. Żadne nowe urządzenie Hongmi na liście nie ma mediateka:

aries.xml (MI2)
cancro.xml (MI3/MI4)
dior.xml (Redmi Note 4G)
ferrari.xml (nowy Xiaomi być może MI5)
gucci.xml (nowy Xiaomi nie-Hongmi)
H2X_I18N.xml
HM2014502.xml
HM2014811.xml
HM2014812.xml
HM2014813.xml 
HM2014817.xml (nowe Hongmi na qcom)
HM2014818.xml (nowe Hongmi na qcom)
HM2014819.xml (nowe Hongmi na qcom)
mocha.xml (MiPad)
pisces.xml (MI3 TD)
virgo.xml (MI4 C?)

*Hongmi = Redmi dual sim.

 

Zabawne nazwy. Kiedyś po wyjściu Redmi 1S (armani) żartowałem, że będzie kiedyś gucci.

I co? Jest ;p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki telefon zamówiony, szkło Nillkin, jeszcze tylna obudowa typu iphone wanna be.

Mam nadzieje, że przed świętami mi dojdzie i bez podatku :D

Zamówiłem od goldwaya z aliexpressu, całość 196 USD.

ja może już w przyszłym tygodniu zamówię i też chcę kupić etui w stylu Iphona- zwróć uwagę na takie, które wycięcie na głośnik ma na dole obudowy, podobno lepiej słychać jak ktoś dzwoni i telefon leży poziomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Fiata brakuje :P

Myślę, że Mi 5 nie będzie to ferrari, tak samo gucci to również nie seria Mi. Dotychczasowo seria Mi miała gwiazdozbiory (a konkretniej znaki zodiaku) jako codename (koziorożec, rak, panna, ryby). Za to seria Redmi miała właśnie nazwy marek (armani, dior).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a powiedzie mi czy v6jest takie samo na wszystkich urządzeniach czy np na note LTE jest "mniej funkcjonalne " niż na mi4.? Czy v6 ma wgrene przez acida viper FX? Czy ma blokadę reklam która dopiero niedawno się pojawiła w v5 na 1s? A jak z wydajnością, widać różnice na + w stosunku do v5?czy LTE jest lepszy od 1s wydajnosciowo+(to pytanie dla kogoś kto miał oba i wie ze na 1s trochę muli pale) Trochę dużo pytań ale może komuś będzie się chciało odpowiedzaieć bo mam 1s i wiem ze niedługo wyjdzie v6 na niego ale po ostatnich przeciekach ze maja wypuścić kernel do niego zacząłem się martwić ze "sami nie potrafią tego dobrze.zoptymalizować wiec dają kernel grzebaczom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, z wyjątkiem np. funkcji aparatu

2. Tak

3. Reklama to jest od dawien dawna we wszystkich telefonach, poprzez plik hosts

4. Powinna być odrobinę większa

5. LTE podobno się tak nie grzeje, więc i nie ma takiego throttlingu, więc powinien być odrobinę wydajniejszy

6. Opublikowanie źródeł kernela to obowiązek licencji GPL, to, że Xiaomi je daje to dobry znak, nie zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Wysłane z MI4

Xiaomi ponoc wykupilo udzialy w Leadcore wiec po co maja kupowac od mediateku jak sami beda produkowac SoC.

No tak ale ponoć Leadcore miałby znaleźć się w jakimś najtańszym urządzeniu Xiaomi. Z drugiej strony oni też produkują wydajne cpu z grafiką mali.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid

 

Tak, ale popatrz na to z innej strony Leadcore jest małym producentem, teraz jak przejęło ich Xiaomi dostaną taki zastrzyk gotówki, że z czasem mogą produkować naprawdę dobre procesory. Mediatek jeszcze do niedawana był małym producentem a teraz w Meizu Mx4 siedzi ich SoC. Odnieśli sukces tylko nie zmienia to faktu, że są świętą krową i nie wspierają swoich procesorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...