Skocz do zawartości

Same lagi po ostatnim 11 stable i pod włączonym wi-fi


lukogol

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

 

Od niespełna tygodnia mam nie mały problem, bo po ostatniej automatycznej  aktualizacji na 11 (stable) tablet zwariował. Podczas serfowania po internecie wyświetliło mi, ze nie mam dostępu do internetu. W sumie kiedyś się zdarzało (ale nie na MiPadnie) takie zjawisko :). Pierwszy look na router. Wygląda ok. Look na pracującego Peceta- Perfect! Wracam do MIPada a tam kaplica. Ani wejść do ustawień, ani do przeglądarki. Co dalej? No to szybki resecik (trwalo to chwile zanim pokazał klawisz resetu..). Po resecie odpalił się normalnie. Ładnie, szybko itd itp :). Wchodzę w przeglądarkę i  zaczęło się od nowa. Po dłuższej chwili dostałem się do ustawień. Okazało się, że nie łączy się z moim routerem. Na szybkiego hotspota  (zMI3:) ) i dalej to samo (wczesniej bez problemow). Postanowiłem wyłączyć wi-fi. Po dłuższej chwili doszedł do siebie i pracował jak dawniej. Ale jednak bez wi-fi to nie ma sensu wiec wracam do ustawień, uruchamiam wi-fi i od nowa. Pomyślałem, że to może kwestia ostatniego updata. Wróciłem do poprzedniej stable aktualizacji........... i były wszystkie deweloperskie i wszystkie stable bo i tak to nic nie dało.Wszystkie aktualizacje pracują dobrze do momentu gdy nie włączę w ustawieniach wi-fi.

Nie poddaje się ale brak mi pomysłów. Proszę o pomoc.

 

 

Wielkie dzięki

 

lukogol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...