Skocz do zawartości

Miui v6 - problem ze zmianą motywu - DRM?


Tysek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Ostatnio próbowałem zmienić sobie motyw w telefonie. Jednakże za każdym razem sypie mi błędem:

java.lang.RuntimeException: An error occured while executing doInBackground()
at android.os.AsyncTask$3.done(AsyncTask.java:300)
at java.util.concurrent.FutureTask.finishCompletion(FutureTask.java:355)
at java.util.concurrent.FutureTask.setException(FutureTask.java:222)
at java.util.concurrent.FutureTask.run(FutureTask.java:242)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1112)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:587)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:841)
Caused by: java.lang.ClassCastException: java.lang.Boolean cannot be cast to miui.drm.DrmManager$DrmResult
at miui.drm.DrmManager.isLegal(Native Method)
at miui.resourcebrowser.controller.online.DrmService.isLegal(DrmService.java:207)
at miui.resourcebrowser.view.ResourceOperationHandler$CheckRightsTask.doInBackground(ResourceOperationHandler.java:279)
at miui.resourcebrowser.view.ResourceOperationHandler$CheckRightsTask.doInBackground(ResourceOperationHandler.java:270)
at android.os.AsyncTask$2.call(AsyncTask.java:288)
at java.util.concurrent.FutureTask.run(FutureTask.java:237)
... 3 more

Jak się domyślam, błąd tkwi w java.lang.Boolean cannot be cast to miui.drm.DrmManager$DrmResult. 

Zacząłem szukać i z tego co widzę, to motywy mają zezwolenia ON, oraz możliwość łączenia się z netem. 

Z tego co przekopywałem forum, widzę, że była zmiana polityki Theme ale raczej nie dotyczy ona motywów z oficjalnego sklepu, chyba że mam totalnego pecha co do wyboru tematów :)

 

Próbowałem przeczyścić cache apki, późnie całego telefonu, nie dało rezultatów.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...