Bonek092

LG G2 i MIUI 4.10.10 - Nie wykrywa SIM

Recommended Posts

Tak jak w nazwie tematu, na moim LG G2 z MIUI w wersji 4.10.10 nie wykrywa karty SIM w początkowym kreatorze konfiguracyjnym. Próbowałem reinstalacji ROM'u, wyciągania i ponownego wkładania karty SIM ale wszystko na nic. Co dziwne, chciałem wrócić do wcześniejszej wersji 4.9.26 (bo tam SIM działała) lecz i w tej chwili także na tej wersji nie wyrywa mi karty SIM (wcześniej na 4.9.26 nawet kreator wykrywania się nie pojawiał...) Co się dzieje ?

U mnie wykrywa kartę bez problemu i nie widzę żadnych większych problemów na tym romie. Jedynie Pobierane bardzo dużo zabierało baterii, bo próbowało ściągnąć jakieś dziwne pliki i mu się nie udawało, więc próbował cały czas, ale po zablokowaniu programowi dostępu do internetu problem ustąpił. Dodatkowo jeszcze trochę brakuje przystosowania do QuickWindow (nie wyłącza się wyświetlacz przy zamykaniu etui oraz nie ma żadnych opcji z okienkiem w etui).

Dziwne ale zainstalowało mi poprawnie wersję 4.10.10 i tym razem mam wszystko ok. Wcześniej na 4.9.26 nie widziało karty SIM.

Z tym że mimo włączenia brak rotacji ekranu. Troszkę lipa bez tego...

Nawet nie troszkę tylko praktycznie jak na tę chwilę to dyskwalifikuje ten ROM jak dla mnie i chyba wrócę do cm 11...

Edited by grzarek

U mnie rotacja działała od razu (4.17.10. na wcześniejszym nie patrzyłem, bo po prostu nie używam rotacji), ale jeżeli tobie nie działa to spróbuj Flash przez Recovery KK Baseband (link niżej). Rotacja nie działa na pulpitach (chociaż może jest gdzieś możliwość włączenia), ale w apkach się włącza.

Guest
This topic is now closed to further replies.