miki_

Jakich ciekawych aplikacji używacie?

Recommended Posts

Instalowałem z apk, ale chyba nie ma. Na razie to ciekawostka, ape w końcu się złamali co do szuflady.

Jak dla mnie kaszanka. Nie jestem przyzwyczajony do szuflady bo tak miałem na srajfonie i BlackBerry. Może jak wyewolułuje to poza fazę beta to sprawdzę jeszcze raz. 

1 godzinę temu, rock'n'rolla napisał:

Jak dla mnie kaszanka. 

Na razie tak, są lepsze niezależne launchery.  Jednak przez twrp instaluje się bogatsza wersja, obok systemowego. Z apk jako aktualizacja systemowego i brakuje dostępu do kilku funkcji.

Jest już wyższa beta "S-Poco" launchera jako apk na apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/poco-launcher/poco-launcher-2-6-0-3-release/poco-launcher-2-6-0-3-android-apk-download/ Prawie wszystko działa i instaluje się obok systemowego. Oczywiście musieli coś zepsuć i przynajmniej mi brakuje np ekranowego widgetu wyłączania ekranu. Całość to nadal raczej tylko ciekawostka, bo jest cała masa lepszych launcherów.

• Like 1

A ja tak nietypowo, ostatnio zacząłem korzystać z Mercedes Me Adapter, ale to opcja dla posiadaczy Mercedesów, najłatwiej jest sprawdzić na stronie: https://mercedesmeadapter.zasadaauto.pl/ czy aplikacja będzie działać z danym modelem. Funkcje są naprawdę ciekawe, cena też była w porządku. Jestem zadowolony, moja żona też, zwłaszcza po ostatniej awarii, kiedy bez problemu mogłem się połączyć z działem wsparcia klienta. Polecam!

Z Mi Band 3 (wcześniej 2) używam:

Mi Fit - kontrola snu i aktywności ruchowe
Mi HR - ciągły pomiar tętna (fajne dla biegaczy) + możliwość zmiany firmware

Oprócz tego:
Fleep - komunikator firmowy
Whatsapp - wiadomo
Zdrowe Zakupy - fajna apka do badania składu produktów spożywczych