Skocz do zawartości

MiPilot - sterowanie urządzeniami rtv na MI4


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja MiPilot dostępna w romie MIUIPolska wykorzystująca diodę IR w MI4. 
Pozwala na sterowanie urządzeniami RTV np. Telewizorem. 

 

 

e93b509a7d63a39c61c7ae9b06313768.jpgd2371f4163905265a80fe39a15e554c4.jpg23c9f6f47d39cab68f0053fb2d05d13b.jpg



Mam pewien pomysł na tłumaczenie :) Jak zapewne wszędzie i u mnie w mieście jest tzw. "Chiński Sklep". U mnie właścicielem jest taki "mały" człowieczek,na 100% z pochodzenia Azjata. Chciałem z nim zagadać w temacie przetłumaczenia XMRemoteControl z ichniejszego na nasze. Niestety nie mogę go zastać ostatnio. A Wcześniej parę razy go widziałem. Jeżeli mi się uda to postaram się z nim zagadnąć, ponoć idzie po polskiemu. Może sie uda wydębić tłumaczenie i jednego i drugiego :)

Ale... XMRemote dla Mi4 jest w romie jako MiPilot i jest jako tako przetłumaczony. To co widać po chińsku to wynika z nieudolności autora aplikacji, bo znaczki są w grafikach lub zapisane w smali. To nie problem przetłumaczyć z Chińskiego. Problem jest poradzić sobie z aplikacją napisaną tylko pod Chiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... XMRemote dla Mi4 jest w romie jako MiPilot i jest jako tako przetłumaczony. To co widać po chińsku to wynika z nieudolności autora aplikacji, bo znaczki są w grafikach lub zapisane w smali. To nie problem przetłumaczyć z Chińskiego. Problem jest poradzić sobie z aplikacją napisaną tylko pod Chiny.

qrcze przeglądam wszystko na phonie i nie widzę nigdzie MiPilot, czyżbym nie posiadał ?

Nawet patrząc w Ustawienia >> Aplikacje - nie mam nigdzie MiPilot. Coś z moim romem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie pierwszy post: http://miuipolska.pl/forum/topic/3795-miui-41010/?p=33651 - szczególnie "Aktualizacje dodatkowych aplikacji MIUI np. MiKey, MiOpaska etc."

 

W Miui6 4.9.26 apka jest w data\miui\apps\ota-miui-IRremote.apk

Rzeczywiście, moja wina, Nie doczytałem do końca, tylko do momentu:

MIUI 4.10.10 dla MI3/MI4 czasowo wstrzymany:

MIUI ROM 4.10.10 for Mi 3W and Mi 4 suspended due to touch screen bugs. New version will be released soon.

dalej już nie czytałem, bo już wiedziałem że nie będzie dla mojej MI4 4.10.10 ale i tak w 9.26 nie było aplikacji MiPilot o której pisał Acid ?. Tzn była nie przetłumaczona : MiRemoteControl, bo chyba to to samo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była. Od dawna była przetłumaczona. A to, że wciąż są w niej chińskie znaki to już wyjaśniłem.

To takim razie cos z moja nie halo. Bo u mnie nic nie jest przetlumaczone. Tylko dlaczego? http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/11/242e3d3ead6d9cd856f64b36fefe6ae8.jpg

MI4me

Edytowane przez marcinc76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Skąd masz tą aplikację? Nie mogę ją znaleźć na sklepie google

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

W sklepie nie wiem czemu nazywa się komórkowy pilot uniwersalny, ten z ikonką ok.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już zależy jaki masz model dekodera, ja mam Sagemcom ESI-88 i bez problemu wszystko działa. Tak teraz patrze na ofertę polsatu i posiadając te ich dekodery no name faktycznie może być problem żeby się połączyć, więc jeśli posiadasz inny dekoder od mojego to Ci nie pomogę i nie wiem czy jakakolwiek aplikacja da radę się z nimi połączyć. Jedynie jest to chyba możliwe podając numer pilota, ale nie wiem czy jakaś apka to obsługuje.

Edytowane przez aQua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam aplikację Peel smart remote też posiadam dekoder HD 6000 cyfrowego Polsatu i działa wystarczy wybrać usługodawcę w aplikacji i potem robisz testy czy dekoder reaguje no i plusem tej aplikacji jest to że program telewizyjny

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ksywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...