Skocz do zawartości

MiPilot - sterowanie urządzeniami rtv na MI4


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam. widze ze nikt tu sie dawno nie udzielal, ale jest kwestia. dzis dostalem swoje mi4 lte 16 gb itd i tak samo jak ktorys z kolegow wyzej szukam w telefonie i nie moge znalezc zadnej aplikacji do sterowania urzadzen rtv. Wersja MIUI jaka pokazuje moj telefon to 66.44.44.00(KXDCNB) | Stable. Co moge zrobic zeby miec ta apke? Da sie sciagnac czy potrzebna jakas aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem i jak mipilota nie bylo tak nie ma go dalej... mam teraz wersje miui 5.9.10 i nie wiem co zrobiic zeby miec ta apke... i mam jeszcze jeden problem, nie dziala mi transmisja danych... wifi smiga normalnie ale jak wlaczam ''dane''i wylacze wifi to pokazuje brak polaczenia z internetem jak wchodze w przegladarke... grzebie w tych ustawieniach i niby wszystko jest tak jak byc powinno, tak mi sie wydaje, o co w tym moze chodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w katalogu, gotowy do zainstalowania, wcześniej pobierz jakiś program do obsługi plików np solid explorer, nadaj mu prawa roota. następnie za jego pomocą wejdź do katalogu system>data/miui/app i tam znajdziesz instalkę do pilota

W jaki sposób nadać mu te prawa roota? Nie mogę znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio napotkałem problem z aplikacją MiPilot. Na romie z czerwca 2015 roku działała poprawnie, tj wyszukiwała marki telewizorów i bez problemu się konfigurowała. Po aktualizacji do 5.11.12 aplikacja nie wyszukuje żadnych marek tv. Wyczyściłem dane, przez co straciłem poprzednio dodane tv, ale problem nadal się nie rozwiązał. Wpadłem na pomysł zainstalowania aplikacji z wyciągniętego romu z czerwca, niestety, tu kolejny problem - po wrzuceniu .apk na pamięć telefonu, klikam 'instaluj' a przycisk jest głuchy, nie reaguje. Jakieś pomysły/sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Dnia 15.02.2016o00:32, daniel.wu napisał:

Ostatnio napotkałem problem z aplikacją MiPilot. Na romie z czerwca 2015 roku działała poprawnie, tj wyszukiwała marki telewizorów i bez problemu się konfigurowała. Po aktualizacji do 5.11.12 aplikacja nie wyszukuje żadnych marek tv. Wyczyściłem dane, przez co straciłem poprzednio dodane tv, ale problem nadal się nie rozwiązał. Wpadłem na pomysł zainstalowania aplikacji z wyciągniętego romu z czerwca, niestety, tu kolejny problem - po wrzuceniu .apk na pamięć telefonu, klikam 'instaluj' a przycisk jest głuchy, nie reaguje. Jakieś pomysły/sugestie?

mam ten sam problem. ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...