Skocz do zawartości

Dziwne przebarwienia na screenie


anhorite

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł. Ostatnio zauważyłem dziwne przebarwienia na ekranie. Szczególnie w okolicach skrajnych ekranu, na środku tego nie ma. Są to takie żółte paski, w jednym miejscu plamka wielkości mniej więcej 1gr. Na pierwszy rzut oka, szczególnie na białym ekranie nie widać tego jakoś bardzo, ale na szarym (czytam dużo ksiażek na telefonie i mam ustawione szare tło, żeby nie raziło w oczy tak mocno, kiedy czytam w nocy). nie mam fotek, niestety. 
Generalnie nie chciałbym wysyłać telefonu do chin, tym bardziej, że nie kupiłem na ibuygou, tylko na antelife. W każdym razie nie wygląda mi to na wadę wyświetlacza, tylko bardziej na jakieś załamania światła, czy coś, wynikające z kontaktu digitizera z lcd. 
Miał ktoś może coś podobnego? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą traktowali tak Europę to sobie nie po sprzedają.Chyba że na Niemcy pójdą dobre ,a na Polskę .(Indie)

Jak będą traktowali tak Europę to sobie nie po sprzedają.Chyba że na Niemcy pójdą dobre ,a na Polskę .(Indie)

 

Nie jesteśmy pępkiem świata. Azja to ogromny rynek zbytu. Oficjalnie ich nie ma w Europie, więc nie możesz mieć do nich pretensji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby z żółtymi przebarwieniami instalowały WSM tools?

 

Tutaj jest mowa o tym że WSM tools może powodować taki kłopot.

 

A tutaj że po zmianie oprogramowania żółte plamy zniknęły.

 

Kto ma problem, niech spróbuje i da znać.

 

​Sam jestem zainteresowany Note'm LTE więc jestem ciekaw czy problem dotyczy równiez wersji LTE?   :mrgreen: 

Edytowane przez coolos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda,Ja kupiłem na Ibugu.

Wiec nie proponuje.

Sprawdzimy jak u nich z gwarancją, a czekam na tych którzy plam nie mają i wyjedzie gdzie następni kupią.

Telefon jest wart swoich pieniędzy (mam MTK)Tylko z "MIUI POLSKA"

Zrobmy pożytek z forum i polecmy dobry sklep.

WSM nie miałem,a co to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dopytać o te żółte plamy czy wy widzicie je przy normalnym użytkowaniu fona czy po jakimś teście, bo ja na razie nic nie widzę, a telefon mam około 3 miesięcy. Był kupiony na Aliexpress.

Na aliexpress jest duzo sklepow ktore przed wysylka testuja telefon i ty pewnie kupiles od takiego sprzedawcy a ibuygou wysyla zafoliowany wiec oni nie wiedza czy dany model jest z ta wada fabryczna. Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie powiedzieć, czy takiego problemu nie ma? Bo w tym wątku naliczyłem się ok. 6 takich przypadków, co jest dość wysokim wynikiem jeśli brać pod uwagę, że to tylko polskie forum. Gdyby nie ten problem, to już bym miał ten telefon w ręce, a tak to się po prostu boję. Czy jeśli jest to kwestia złego kleju oznacza to, że każdy telefon będzie miał coś takiego?

Patrzyłęm i praktycznie każdy model Xiaomi ma tego typu problem (Redmi 1s, Mi2, mi3, Note).

Edytowane przez compl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...