Skocz do zawartości

Asystent snu [MB3]


angry

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jak działa Wam asystent snu? Ja przespałem się z Mi Bandem już trzy noce. Na początku miałem strasznie mało snu głębokiego, dosłownie dwa urywki po kilkanaście minut. Kiedy w Mi Fit WYŁĄCZYŁEM sprawdzanie pulsu podczas snu to okazało się że nagle mam więcej głębokiego snu - kilka godzin.

Czy to oznacza, że mam wciąż wysoki puls i opaska myśli że mam płytki sen czy może źle ją zapinam? Wątpię, żebym ciągle płytko spał bo zazwyczaj w środku nocy śpię jak zabity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SKORPION napisał:

Można ustawić w notify & fitness by pokazywało statystyki snu jak robimy drzemki w ciągu dnia? A nie tylko nocne spanie? 

Sprawdź to.

A tutaj wynik z dzisiejszej nocy. Na mi fit w innych godzinach był głęboki sen jak w n&f. Chyba usunę mi fit o ile nie spowoduje to jakiegos błędu bo strasznie ostatnio mi schodzi bateria w telefonie. A niby te apki nie mają dużego zużycia.

Mam włączony asystent snu i pomiar tętna co 4h a i tak jak widać w nocy pomiar tętna jest cały czas...

Screenshot_2018-10-05-08-58-21-216_com.mc.miband1.png

Screenshot_2018-10-05-08-55-12-728_com.mc.miband1.png

Screenshot_2018-10-05-08-54-59-720_com.xiaomi.hm.health.png

 

Screenshot_2018-10-05-09-03-52-912_com.mc.miband1.png

 

Screenshot_2018-10-05-09-04-44-585_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez maxio69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, podepnę się do tego wątku. Chodzi o pomiary snu z opaski Mi Band 2. Dwa dni temu mój ojciec zaczął korzystać z takiej opaski. Dzisiaj spojrzałem w pomiary snu i mamy coś takiego:

af69beff315d5288a321529ac5a0045c.jpgdbdcf143f8bf906f86b17914024dcd9b.jpg

Czy też macie takie dane jak: szybkość zasypiania, czas drzemki i obracanie ? Żona która korzystała z MB2 a teraz MB3 mówi, że takich danych nigdy jej nie wyświetlało. Dodam, że ojciec korzysta z Mi Fit w wersji 3.5.9

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...