Jump to content

Power bank do Mi8

Recommended Posts

29 minut temu, Nezumi napisał:

Ja używam 10Ah bodajże w ver2, jest QC, telefon naładuje ze 3x. 

No chyba jak ma akumulator poniżej 3000 mAh :) 10k to efektywnie znacznie mniej, pewnie koło 7k, więc 3 razy to nie naładujesz w pełni telefonu dzisiaj. Takiego RN5 to ledwo 2 razy naładujesz :P 

8 minut temu, galakty napisał:

No chyba jak ma akumulator poniżej 3000 mAh :) 10k to efektywnie znacznie mniej, pewnie koło 7k, więc 3 razy to nie naładujesz w pełni telefonu dzisiaj

"ze 3x" to takie od 2 do 3, zależnie po prostu jaki stan baterii mam przed podłączeniem pod powerbank. Mogłem doprecyzować, ale zobaczyłem ilość spamerów do wywalenia i cóż, pośpiech, ale tak racja, użyteczne jest jakieś 6900mAh (przynajmniej tak obiecuje Xiaomi na powerbanku, testów nie robiłem), co i tak daje Ci 2 pełne ładowania lub 3 ładowania od ~30% :P.

• Like 1
  • 4 weeks later...
Dnia 23.09.2018 o 09:01, galakty napisał:

Ja ogólnie polecam Xiaomi 20k, naładuje telefon 3-4 razy, dobrze wykonany, posiada QC. Jedyna wada - jest ogromny i ciężki, także jak komuś przeszkadza to niech bierze mniejszy.

Również polecam bo też używam, odnośnie rozmiarów i wagi też potwierdzam, ale mi to nie przeszkadza.

• 3 months later...

Też posiadam wersję v2 20k mAh. Polecam! Telefon ładuje szubciutko, sam ładuje się w 6-7H.
Używam pod namiotem jako zasilanie telefonów, wiatraczka i oświetlenia z USB :D  Przeżył już nie jedno i dzielnie walczy dalej.
Jedyna wada, że przy ładowaniu z 2 USB naraz przestaje działać QC :P