Skocz do zawartości

Power bank do Mi8


ZbyszekB

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Nezumi napisał:

Ja używam 10Ah bodajże w ver2, jest QC, telefon naładuje ze 3x. 

No chyba jak ma akumulator poniżej 3000 mAh :) 10k to efektywnie znacznie mniej, pewnie koło 7k, więc 3 razy to nie naładujesz w pełni telefonu dzisiaj. Takiego RN5 to ledwo 2 razy naładujesz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, galakty napisał:

No chyba jak ma akumulator poniżej 3000 mAh :) 10k to efektywnie znacznie mniej, pewnie koło 7k, więc 3 razy to nie naładujesz w pełni telefonu dzisiaj

"ze 3x" to takie od 2 do 3, zależnie po prostu jaki stan baterii mam przed podłączeniem pod powerbank. Mogłem doprecyzować, ale zobaczyłem ilość spamerów do wywalenia i cóż, pośpiech, ale tak racja, użyteczne jest jakieś 6900mAh (przynajmniej tak obiecuje Xiaomi na powerbanku, testów nie robiłem), co i tak daje Ci 2 pełne ładowania lub 3 ładowania od ~30% :P.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 23.09.2018 o 09:01, galakty napisał:

Ja ogólnie polecam Xiaomi 20k, naładuje telefon 3-4 razy, dobrze wykonany, posiada QC. Jedyna wada - jest ogromny i ciężki, także jak komuś przeszkadza to niech bierze mniejszy.

Również polecam bo też używam, odnośnie rozmiarów i wagi też potwierdzam, ale mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Też posiadam wersję v2 20k mAh. Polecam! Telefon ładuje szubciutko, sam ładuje się w 6-7H.
Używam pod namiotem jako zasilanie telefonów, wiatraczka i oświetlenia z USB :D  Przeżył już nie jedno i dzielnie walczy dalej.
Jedyna wada, że przy ładowaniu z 2 USB naraz przestaje działać QC :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...