Skocz do zawartości

Długo oczekiwana nakładka MIUI 10


Krzysztof Cebula

Rekomendowane odpowiedzi

@piotrino

 

Aplikacja działa u mnie poprawnie. Zapewne jak i u reszty. Spróbuj ją zatrzymać i wyczyścić dane default_smile.png

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Próbowałem wcześniej.W ogóle nie mogę wejść w ustawienia tej apki sms., zeby wyczyścić dane i tym podobne... Ja próbuję wejść w te ustawienia na sekundę mi się pojawia i potem znika.Chyba czeka mnie przywrócenie do ustawień fabrycznych....

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie. Jak wyłączyć dźwięk, który towarzyszy przy naciśnięciu z paska przełączników skrótu 'wycisz' ? A dokładnie przejście z 'wycisz' do normalnej głośności ? Mam ustawione, żeby w systemie nie było dźwięków a ten jeden jest ciągle... Jest to odgłos jakby pańka pękała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie chcę zakładać nowego tematu a interesuje mnie jedna, krótka odpowiedź. Czy odblokowanie bootloadera spowoduje usunięcie danych z telefonu tj. powróci on do ustawień fabrycznych ? Proszę o odpowiedź tych, co to robili. Chcę mieć sprawdzone info.
W moim wypadku jak odblokowałem bootloader wszystkie dane miałem zachowane.Ogólnie odblokowanie bootloadera nie powinno powodować kasowanie danych i reset do ustawień fabrycznych..


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy aktualizacja dla Redmi 5 też powinna już być dostępna?
Widzę że użytkownicy Redmi 5+ już jakiś czas temu a u mnie dalej 9.6.4.0 global stable
Witam wszystkich jestem nowy na forum i mam pytanie.. Wiecie coś na temat androida 8 dla redmi 5 bez plusa?

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mariusz Bee napisał:

Witam wszystkich jestem nowy na forum i mam pytanie.. Wiecie coś na temat androida 8 dla redmi 5 bez plusa?

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

CHANGELOG 

Screen Recorder
Nowość - Opcja nagrywania dźwięków systemowych 

Aparat
Nowość - Super slow motion 960 fps dla MIX2S, MI8 


OPÓŹNIONE URZĄDZENIA: 
- HMPro, HMNote6Pro 
- Redmi 5 [rosy] ma Androida 8.1 

- MIMAX3 dostanie Android 9 w przyszłym tygodniu

Za tydzień bo ta ostatnia była wstrzymana z powodu błędów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Może skorzystaj z poradnika na forum a jak nie potrafisz to zapłać parę groszy osobie, która wykona tą prostą rzecz za ciebie

Coś tam potrafię bootloadera sam odblokowałem i mam teraz wgraną bete androida 8.1 global do redmi5 która wgrałem przez xiaomitool, ale wolał bym chyba miui Polska  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dostępna aktualizacja dla Redmi 5 Plus V10.2.3.0.OEGMIXM.

http://bigota.d.miui.com/V10.2.3.0.OEGMIXM/miui_HM5PlusGlobal_V10.2.3.0.OEGMIXM_062f670d34_8.1.zip

OTA z 10.2.1.0 - http://bigota.d.miui.com/V10.2.3.0.OEGMIXM/miui-blockota-vince_global-V10.2.1.0.OEGMIXM-V10.2.3.0.OEGMIXM-c68bda8c6f-8.1.zip

Changelog:

System

Optimization: Updated Android Security Patch to June 2019. Increased system security.
Contacts
Fix: Contacts couldn't be deleted from SIM cards in some cases

 

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...