Jump to content

MIUI 8.9.20

Recommended Posts

Jaja.

Po FullWipe telefon działa gorzej niż przed.

Wolniej. Ale najgorsze bo odblokowanie BT działa jak by mu się nie chciało.. raz zaskoczy raz nie.

Do tej pory chodzi było wnet wzorowo.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Myślę, 2 tygodnie bez aktualizacji, to odswieżę systemik a tu taka niespodzianka.. ehh..

• Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

MIUI 10 8.9.20 Poprawki tłumaczenia Dodany Test sprzętu (Panel Sterowania > Test sprzętu) Poprawka wolnego odblokowania przez BT Od tej wersji do 12.10.2018 następuje prz

Wygląda na pomylony rom. Sprawdź dobrze co pobrałeś.

Wgraj xiaomi.eu stable miui10, nie baw się te cotygodniowe. Dłużej bateria trzyma i działa w porządku Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Posted Images

Moja mi5 po jakichś 4 miesiącach bycia martwa zdecydowała że się w końcu włączy. Tak więc mam pytanie do użytkowników mi5 jak się sprawuje ten rom na tym telefonie i czy opłaca się aktualizować telefon. W tej chwili posiadam miui 9.3 i xiaomi.eu 8.1.4

81f4f8d47ddb2387767ac482e6cb3f18.jpg

Na moim poco śmiga aż miło jednak boję się że znowu tel może się po prostu nie włączyć.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...
adway z Fdroid 
Włącz adaway dalej loguj zapytania DNS.wyczysc listę włącz chmurę i zobacz co jest blokowane. Ja dodałem do białej listy *micloud.xiaomi.net i synchronizacja działa .
Sorry że nie na temat działu

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1
Dnia 29.09.2018 o 14:37, MST napisał:

Nie podoba mi się to nowe zachowanie przycisku home na mi Note 2, że trzeba teraz wcisnąć by wrócić do pulpitu. Wcześniej wystarczyło musnąć czytnik.

nic się nie zmieniło, sprawdź sobie opcje - może masz wyłączone?  "Dotknij, aby powrócić na pulpit"

Witam, udało mi się właśnie dokonać swojej pierwszej (udanej :D) aktualizacji softu. Póki co wszystko działa należycie, ale napotkałem jeden problem. Od samego początku mam Google Play Services w wersji 13.2.80 bez możliwości odinstalowanie aktualizacji. Czy to oznacza, że ta wersja softu ma domyślnie tę wersję GPS i nic już z tym nie zrobię? :(

Udało mi się z tym uporać. Jakby ktoś miał taki sam problem:

Prywatności > Administratorzy urządzenia, wyłącz usługę Google, ponieważ blokuje ona możliwość usunięcia aktualizacji Google Play Services. Po wyłączeniu tej usługi można spokojnie zejść z wersją GPS do 11.9.51.

Edited by Kicha
Rozwiązanie problemu
Dnia 27.09.2018 o 16:21, uremytoy napisał:
Moja mi5 po jakichś 4 miesiącach bycia martwa zdecydowała że się w końcu włączy. Tak więc mam pytanie do użytkowników mi5 jak się sprawuje ten rom na tym telefonie i czy opłaca się aktualizować telefon. W tej chwili posiadam miui 9.3 i xiaomi.eu 8.1.4

Na moim poco śmiga aż miło jednak boję się że znowu tel może się po prostu nie włączyć.

Hula MI5 i nie ma problemów, jedynie żona teraz po aktualizacji global stable odczuwa bardziej ociężałą pracę systemu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
14 godzin temu, arek_r1 napisał:

Hula MI5 i nie ma problemów, jedynie żona teraz po aktualizacji global stable odczuwa bardziej ociężałą pracę systemu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Bezpośrednio po wgraniu rom'a też miewam taki problem - rozwiązanie prostsze niż banalne - po wgraniu rom'a (cache i dalvik czyszczę) robię jeszcze restart i wtedy nie muli

Witam,  mam RN3Pro (Kenzo). Chciałbym spytać, która wersja MIUI10 jest najstabilniejsza dla tego modelu. Obecna wersja u mnie to 8.66 (7.6.10), telefon mam ponad 2 lata i cały czas śmiga jak marzenie. Warto przechodzić na 10?

Czy w 10 można ustawić siatkę ikon na ekranie 5x5?

Pzdr

Witam,  mam RN3Pro (Kenzo). Chciałbym spytać, która wersja MIUI10 jest najstabilniejsza dla tego modelu. Obecna wersja u mnie to 8.66 (7.6.10), telefon mam ponad 2 lata i cały czas śmiga jak marzenie. Warto przechodzić na 10?
Czy w 10 można ustawić siatkę ikon na ekranie 5x5?

Pzdr
Wgraj xiaomi.eu stable miui10, nie baw się te cotygodniowe. Dłużej bateria trzyma i działa w porządku

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Like 2
32 minuty temu, frrancuz napisał:

Ktoś coś gdzie to było?

Panel sterowania, Blokowanie aplikacji, Blokowanie dostępu, menu (zębatka na górze po prawej) i tam powinny być Ukryte aplikacje. Nie wiem czy w stable już to było, w dev 8.9.20 tak.

• Like 1
Dnia 1.10.2018 o 13:46, Loo napisał:

Bezpośrednio po wgraniu rom'a też miewam taki problem - rozwiązanie prostsze niż banalne - po wgraniu rom'a (cache i dalvik czyszczę) robię jeszcze restart i wtedy nie muli

I żeby było zabawniej, z jakiegoś powodu jest tak wyłącznie na Xiaomi.eu - żaden inny ROM opary o MIUI tak nie ma i nie wiem czym jest to spowodowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...