ZduneX25

MIUI 8.9.20

Recommended Posts

1 godzinę temu, Ursusc360 napisał:

To nie wiem o co to moze chodzic. 

Spróbuj wyczyścić dane dla aplikacji aparat.

8.9.13 - bateria lepiej się miała.
Tu już jest widoczne szybsze zużycie.
System Android ponownie na 1 miejscu z ~30% użyciem. Nawet PoGO mi nie może systemu przegonić..

1 godzinę temu, frrancuz napisał:
8.9.13 - bateria lepiej się miała.

Tu już jest widoczne szybsze zużycie.

System Android ponownie na 1 miejscu z ~30% użyciem. Nawet PoGO mi nie może systemu przegonić..

Ja mam zainstalowany kernel kirks 2.1 i u mnie sie już unormowało i w chwili obecnej mam android system ok 12% a tak jak pisałem taktowanie procka mam max 2150mhz na duzym, 1843mhz na malym.

Ogólnie ten Kernel jest dużo lepszy niż stockowy jeśli chodzi o baterie..997d8e7625e02422376c131eb3809da4.jpg

Edited by marcinj6

Jaja.

Po FullWipe telefon działa gorzej niż przed.

Wolniej. Ale najgorsze bo odblokowanie BT działa jak by mu się nie chciało.. raz zaskoczy raz nie.

Do tej pory chodzi było wnet wzorowo.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Myślę, 2 tygodnie bez aktualizacji, to odswieżę systemik a tu taka niespodzianka.. ehh..

Tak wszystko ok,ale nie umiem sobie poradzić z płatnościami .

Wgrałem na czysto z pendriva

638e8129a26ead435c11873d91a35892.jpg25d6c9e3a72e223f2558ede6e888beab.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Już jest ok. Pomógł Universal safetynet fix

Rozumiem że Xiaomi ma nadal w d*pie niedziałającą chmurę i problem z synchronizacją zdjęć ?
Używasz blokera reklam?

Dnia 22.09.2018 o 18:34, Siwy131 napisał:

Powie mi ktoś czy tylko ja mam problem ze zdalnym ekranem.

Już od kilku aktualizacji widzi tv zaczyna łączyć i zrywa połączenie.

Redmi 4pro

Ponawiam pytanie.

Moja mi5 po jakichś 4 miesiącach bycia martwa zdecydowała że się w końcu włączy. Tak więc mam pytanie do użytkowników mi5 jak się sprawuje ten rom na tym telefonie i czy opłaca się aktualizować telefon. W tej chwili posiadam miui 9.3 i xiaomi.eu 8.1.4

81f4f8d47ddb2387767ac482e6cb3f18.jpg

Na moim poco śmiga aż miło jednak boję się że znowu tel może się po prostu nie włączyć.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...

adway z Fdroid 
Włącz adaway dalej loguj zapytania DNS.wyczysc listę włącz chmurę i zobacz co jest blokowane. Ja dodałem do białej listy *micloud.xiaomi.net i synchronizacja działa .
Sorry że nie na temat działu

• Thanks 1

Pytanie do właścicieli Mi6. Jak sprawuje się wam ta aktualizacja? Szczególnie interesuje mnie bateria. Robiliście czystą instalację?

Nie podoba mi się to nowe zachowanie przycisku home na mi Note 2, że trzeba teraz wcisnąć by wrócić do pulpitu. Wcześniej wystarczyło musnąć czytnik.

W Mi Mix 2S generalnie gorzej działa czujnik zbliżeniowy. Zdarza mi się, że po przyłożeniu do ucha nie zawsze wygasza mi ekran. W poprzednim sofcie takiej sytuacji nie było ani razu.

bojerek3 tak bywa na dev Coś naprawia coś popsują i trwa gra pozorów ja siedzę na global (recovery działa,jest super su) to dla mnie najważniejsze

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Dnia 29.09.2018 o 14:37, MST napisał:

Nie podoba mi się to nowe zachowanie przycisku home na mi Note 2, że trzeba teraz wcisnąć by wrócić do pulpitu. Wcześniej wystarczyło musnąć czytnik.

nic się nie zmieniło, sprawdź sobie opcje - może masz wyłączone?  "Dotknij, aby powrócić na pulpit"

Pytanie do właścicieli Mi6. Jak sprawuje się wam ta aktualizacja? Szczególnie interesuje mnie bateria. Robiliście czystą instalację?
Na poprzedniej wersji lepiej trzymała

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Na poprzedniej wersji lepiej trzymała

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Zgadzam się aczkolwiek i tak nie ma tragedii

Witam, udało mi się właśnie dokonać swojej pierwszej (udanej :D) aktualizacji softu. Póki co wszystko działa należycie, ale napotkałem jeden problem. Od samego początku mam Google Play Services w wersji 13.2.80 bez możliwości odinstalowanie aktualizacji. Czy to oznacza, że ta wersja softu ma domyślnie tę wersję GPS i nic już z tym nie zrobię? :(

Udało mi się z tym uporać. Jakby ktoś miał taki sam problem:

Prywatności > Administratorzy urządzenia, wyłącz usługę Google, ponieważ blokuje ona możliwość usunięcia aktualizacji Google Play Services. Po wyłączeniu tej usługi można spokojnie zejść z wersją GPS do 11.9.51.

Edited by Kicha
Rozwiązanie problemu

Dnia 27.09.2018 o 16:21, uremytoy napisał:
Moja mi5 po jakichś 4 miesiącach bycia martwa zdecydowała że się w końcu włączy. Tak więc mam pytanie do użytkowników mi5 jak się sprawuje ten rom na tym telefonie i czy opłaca się aktualizować telefon. W tej chwili posiadam miui 9.3 i xiaomi.eu 8.1.4

Na moim poco śmiga aż miło jednak boję się że znowu tel może się po prostu nie włączyć.

Hula MI5 i nie ma problemów, jedynie żona teraz po aktualizacji global stable odczuwa bardziej ociężałą pracę systemu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...

RN4X,Mi5x nie działa wybór źródła kontaktów pomimo zaznaczenia tylko konta Google wyswietla wszystkie czyli powielone po kilka razy.

Nie działa też Import/Eksport kontaktów

Edited by firefighter

14 godzin temu, arek_r1 napisał:

Hula MI5 i nie ma problemów, jedynie żona teraz po aktualizacji global stable odczuwa bardziej ociężałą pracę systemu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Bezpośrednio po wgraniu rom'a też miewam taki problem - rozwiązanie prostsze niż banalne - po wgraniu rom'a (cache i dalvik czyszczę) robię jeszcze restart i wtedy nie muli

Witam,  mam RN3Pro (Kenzo). Chciałbym spytać, która wersja MIUI10 jest najstabilniejsza dla tego modelu. Obecna wersja u mnie to 8.66 (7.6.10), telefon mam ponad 2 lata i cały czas śmiga jak marzenie. Warto przechodzić na 10?

Czy w 10 można ustawić siatkę ikon na ekranie 5x5?

Pzdr

Witam,  mam RN3Pro (Kenzo). Chciałbym spytać, która wersja MIUI10 jest najstabilniejsza dla tego modelu. Obecna wersja u mnie to 8.66 (7.6.10), telefon mam ponad 2 lata i cały czas śmiga jak marzenie. Warto przechodzić na 10?
Czy w 10 można ustawić siatkę ikon na ekranie 5x5?

Pzdr
Wgraj xiaomi.eu stable miui10, nie baw się te cotygodniowe. Dłużej bateria trzyma i działa w porządku

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Kurde.
Gdzieś znalazłem opcję ukrycia aplikacji. Żeby do niej wejść trzeba było "rozjechać" palce na pulpicie. Robiłem wipe i nie mogę tego odszukać.
Ktoś coś gdzie to było?

RN5p - whyred

Blokada aplikacji > ustawiasz wzór > tam gdzieś są 3 kropki albo ikona ustawień i tam na pewno jest.

• Like 1

32 minuty temu, frrancuz napisał:

Ktoś coś gdzie to było?

Panel sterowania, Blokowanie aplikacji, Blokowanie dostępu, menu (zębatka na górze po prawej) i tam powinny być Ukryte aplikacje. Nie wiem czy w stable już to było, w dev 8.9.20 tak.

• Like 1

Czy tylko u mnie nie ma opcji chowania notcha? Pamiętam że była taka możliwość a teraz nie mogę jej znaleźć. Chodzi o mi8.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.