MLynx25

Mi4 vs Mi3 Antutu

Recommended Posts

Witam, robiłem test Antutu 3 dnia uzywania telefonu i jestem w szoku jak wypadł tragedia. Moj nie sprzedany mi3 ma lepsze wyniki niż nówka mi4 nie wiem czym to jest spowodowane ale bardzo jest zastanawiające. Wykonywałem test na wydajnym profilu i normalnym na wydajnym jest trochę lepszy ale i tak masakra

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego? 

post-1640-0-45189600-1411765485_thumb.pn

post-1640-0-62563300-1411765499_thumb.pn

Zacytuję Acida , bo w prostym języku i konkretnie napisał odnośnie benchmarków :

Dam Ci przykład.

Czy potrafisz zrobić tak by na wersji tej i powiedzmy chińskiej wersji zmierzyć FPS w teście Antutu:

- w tym samym momencie sceny (co do sekundy),

- z taką samą temperaturą CPU (jak to pomierzysz w czasie testu to inna sprawa),

- z tym samym systemem (te same usługi w pamięci).

Jeśli będziesz umiał taki test wykonać i zmierzyć FPS wtedy będziesz mógł jasno powiedzieć, że ta czy tamta wersja jest gorsza.

Edited by kulig007

Acid ma rację.

Tak samo jest w świecie skuterów, w którym żyję.

Jeden potrzebuje lżejszych rolek, inny cięższych (pomimo tego, że skutery prócz tych rolek nie różnią się niczym) i dopiero lata prawidłowo.

Procesor i podzespoły może i te same, ale liczby z testów nigdy się ze sobą nie pokryją ;)

Mój Mi4 również ma ponad 44 tysiące. Może robiłeś test jak telefon był nagrzany, miałeś otwarte aplikacje w tle, robiłeś test po teście, naprawdę jest wiele szczegółów, które mają wpływ na wynik.

Wysłane z mojego MI 4W

Guest
This topic is now closed to further replies.