Skocz do zawartości

Mi3 MIUI6 - po kilkudziesięciu sek rozmowy zamyka połączenie.


Pete67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Drugi dzień się motam z moim Mi3

Otóż po 20-40 sek połączenia słyszę śmieszny dzwięk taki "puffffff" dosłownie jak by ktoś mi tak ustami nad uchem zrobił i połączenie się zrywa - jest info -końćzenie połączenia i taki komunikat trwa jakieś 4-6sek i zamyka połączenie.

Nie ma znaczenia czy rozmowa wychodząca czy przychodząca, czy w tle działa necik czy nie...

nie robuiłem wipe bo chcę przejść na MI5 który mi się bardzo podobał.. a ten 6 niezbyt:)

 

i jeszcze pytanie czy wystarczy że wrzucę jako update starsze MIUI? z pozycji updatera?

czy muszę przez kabelek??? widziałem wątek że z kabelka coś padło.. hmm no nie chciał bym

tak na szybko nic podobnego nie znalazłem na forum a troszeczkę mi się spieszy bo jutro muszę mieć sprawny telefon.

Dzięi i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

W amoku nie dodałem kilku istotnych informacji.

po zakupie wgrałem miui polska 6.

telefon zapętlał się przy logo miui polska/pulpit i tak trwało to i trwało...

zresetowałem i odpaliłem z drugiego systemu i było OK

teraz wrzuciłem MIUI5 przez instalatora i telefon gdy odpala się na pierwszym systemie to jest wersja 5 i ciągle się zapętla

gdy wybieram restart z drugiego systemu jest OK ale jest MIUI6 który mi się nie podoba :(

do tego dochodzą problemy z rozmowaą dłuższą niż 20-40 sekund.

Czy wgrać jeszcze raz obraz przez kabelek?

Edytowane przez Pete67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi że komuś brzydko pachniało, ale dzieci tak mają.

 

Zrobiłem full wipe, przed wgraniem wersji 6, system pierwszy się zapętlał drugi nie.

opis że nie robiłem wipe - chodziło o to że nie chciałem stracić konfiguracji danych przechodząc z 6 na 5, miałem nadzieje, że da sięcoś zrobić bez tego, ale w koncu przed wrzuceniem  5 zrobiłem wipe ponownie.

 

dość niefortunnie złożyłem zdanie.

a chodziło mi po prostu o to czy przejście na 5 robić przez kabel czy updatera

Edytowane przez Pete67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...