Skocz do zawartości

Mi 6X - zakup z Aliexpress/ Custom ROM


Xiaomkl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pragnę zamówić z Aliexpress za około 700 zł Xiaomi Mi 6X. Piszę w ofercie, że posiadam custom ROM poczytałem opinie o Custom czy Global ROM I opinie są różne mnie najbardziej interesuję czy jeśli kupię z Custom Rom bez Ota czy będzie wszystko prawidłowo działało i czy to jest taki sam sprzęt gdybym kupił wersję global? Co mnie jeszcze nurtuję czy to że to 6X soft będzie pasował np z A2 podobno to samo tylko inna nazwa. Na Custom by zmienić trzeba mieć odblokowany bootloader a nie ukrywam że zależy mi na płatnościach zblizeniowych.... Dlatego mam do Was pytanie którą wersję kupić i czym one się różnią czy global czy custom czy 6X czy A2. I ostatnie pytanie jaki soft musi być na tego typu Xiaomi Czy Miui 9 czy Android One? (Źródła różnie podają) Wiem że temat był poruszany, ale nie znalazłem sprecyzowanej odpowiedzi.... Pragnę poznać Wasze opinie ;) Dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 6x -> MIUI

Mi A2 -> Android One

i koniec, nie pozamieniasz sobie softów, bo "to to samo". Jeżeli ma Custom, to ma i odblokowany BL, co więcej, nie wiesz co to za "custom" także mozesz dostać zasyfiony szmelc nad którym będziesz siedzieć dzień, 2, 3, aż go ogarniesz.... No i niestety, ale kupując w Chinach trzeba się liczyć z tym, że trzeba poświęcić troszkę czasu po przybyciu telefon na postawienie go do stanu używalności. Jeżeli chcesz na Mi 6x mieć w pełni działające płatności, to musisz zainstalować Xiaomi.eu, bo Globala na ten model nie dostaniesz.

 

PS: A ten model nawet nie ma NFC, więc o jakich płatnościach rozmawiamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...