Skocz do zawartości

MIUI Global Stable/Dev - wątek zbiorczy


lockerek

Rekomendowane odpowiedzi

ODGMIFD - to jest Android 8 z MIUI 9.6 na pokładzie
ODGMIFH - to jest Android 8 z MIUI 10 na pokładzie.
Właśnie dostałem taką aktualizacje jak na screenie z Androidem 9
 
Screenshot_2018-10-16-12-51-21-069_com.android.settings.thumb.png.f8c693bfaad8fed8e7452c5ed0f53231.png
Czy mógłbyś sprawdź kolego czy działa Smart Lock na Androidzie 9?

Nie tylko czy wyskakuje opcja dodania ale czy faktycznie odblokowuje komórkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest na Globalu u mnie...
pojawiła się i u mnie wreszcie opcja zaktualizowania do MIUI Global 10.0 | Stabilna 10.0.3.0 (PDGMIFH). Jest Android 9. Niestety pomimo informacji powyżej wcale nie działa odblokowywanie przez Bluetooth.

W Ekran blokady i hasła / Ustawienia zaawansowane / Odblokuj za pomocą urz. Bluetooth / Odblokuj urządzenie [on] / nic nie znajduje - tak samo jak na wszystkich wersjach wcześniejszych.

Przy odłączeniu i podłączeniu nie wyskakuje również żadna informacja o możliwości rzadszego odblokowywania (na starszych się zdarzało, ale i tak nie działało).

W Dodatkowe ustawienia / Prywatność / Agenty zaufania / jest aktywny Smart Lock (Google).

Bardzo liczyłem, że aktualizacja rozwiąże problem zwłaszcza, że @michal01 i @zoltan78 pisali, że u nich OK, ale niestety nic się nie zmieniło w temacie.

Meldowałem na forum oficjalnym i zero reakcji... macie jakieś rady / sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim urządzeniem chcesz odblokowywać?
Na Miui 9 czasami pokazywała się dodatkowa opcja odblokowywania i np mogłem dodać bluetooth w aucie, na Miui 10 tego nie ma i zapewne o to Ci chodzi. Ja mam zegarek Amazfit i w opcjach odblokowywania bluetooth go znajduje.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim urządzeniem chcesz odblokowywać?
Na Miui 9 czasami pokazywała się dodatkowa opcja odblokowywania i np mogłem dodać bluetooth w aucie, na Miui 10 tego nie ma i zapewne o to Ci chodzi. Ja mam zegarek Amazfit i w opcjach odblokowywania bluetooth go znajduje.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Amazfit Pace, Scala Cardo Packtalk, Xblitz słuchawkami jakimiś a jak miałem MIUI 9 chwilkę temu to Hondom Accord.

Nie widzi tam nic. Zero. Nawet urządzeń aktualnie połączonych przez bluetooth... Normalnie w bluetooth znajduje ale nie w opcji odblokowania przez urządzenia.

Nadzieję tracę. Może robię coś nie tak ale nie mam już pomysłów.

Proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie mam na MIX 2S wgrane Miui10| V10.0.3.0 ODGCNFH (stabilna) (wgrane przez serwis) i mam problem z automatycznymi tapetami otóż mogę je włączyć i wybrać kategorię ale jak są włączone to na zablokowanym ekranie na wcześniejszym telefonie miałem w rogu 4 kwadraciki i wtedy mogłem przeglądać tapety, a tutaj tego nie ma. jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2018 o 10:45, Brunerus napisał:

a mozesz prosze podeslac link do instalki do tej gcam od bsg?

Tu masz linka - GCAM_BSG i wybierz wersję dla Mi 8. Działa idealnie. Link bezpośredni do pliku - MGC_6.1.021_MI8_V1.apk

Edytowane przez djs
Dodany link bezpośredni do ostatniej wersji aplikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunek konieczny to rom w wersji minimum dev 8.11.8... wtedy Gcam działa normalnie bez fixa, nie mam pojęcia czy na najnowszym stable z 12 listopada jest już tryb nocny oraz slowmo 960fps... czy tam wbudowane wsparcie dla Gcam.

 

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2018 o 14:27, mich4u napisał:

Przy odłączeniu i podłączeniu nie wyskakuje również żadna informacja o możliwości rzadszego odblokowywania (na starszych się zdarzało, ale i tak nie działało).

W Dodatkowe ustawienia / Prywatność / Agenty zaufania / jest aktywny Smart Lock (Google).

Właśnie zauważyłem że miałem wyłączony Smart Lock, usunąłem z bluetooth zegarek, bluetooth off/on dodałem zegarek i wyskoczyła opcja dodania zegarka do zaufanych, tak samo z zestawem głośnomówiącym w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2018 o 14:32, imponujacy napisał:

Cześć, co chwilę dostaję powiadomienie o aktualizacji, ale po kliknięciu wyświetla się, że nie ma żadnej dostępnej. O co chodzi?

U mnie poszło ale mam taka przypadłosc ze co jakiś czas system android żre baterię. Nie wiem o co chodzi i co jest przyczyna wystarczy wyłączyc i włączyć wifi i problem znika.

Dalej nie działa NC+ GO.

Za to telefon jakoś coraz szybszy :P na tym sofcie mój zrobił w antutu 290 529 - to tak dla statystyki :).

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem ostatnio mix 2s i po aktualizacjach mam wersję jak w załączniku natomiast mam taki problem że podczas wybierania kontaktu przez dialer nie znajduje kontaktów, które mają polskie znaki w nazwie. Może jakieś pomysły ? czy da się to naprawić, czy trzeba wersje eu zainstalować ?

Screenshot_2018-12-04-21-27-32-516_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...