goldi69

Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

Recommended Posts

A free airmail to bezpieczna droga dla Mi4? Jakieś ubezpieczenie w razie zaginięcia?

I czy zezwalają na wysyłkę baterii razem z telefonem? Czy będę musiał czekać 4msc na drogę morska? Bo czekać 2tyg to dla mnie aktualnie mniejszy problem niż płacić 25$ za przesyłkę.

Edited by Mayex

ja kupiłe note na aliexpress i dostałem wiadomość że przewoźnicy do 5.10 nie pracują, ale nie jestem pewien czy dotyczy również poczty lotniczej (mój będzie wysłany singapure post). Klapka,zakupiona na innej aukcji, ma iść lotniczą - zobaczymy kiedy będzie wysłana;)

edit (dostałem wiadomość że 5 już będzie wysyłane)

Edited by lacris

22.10 wyslano do mnie do mnie darmowym airmail Pistony v2 gold.

dziś tj 03.11 dostałem je w swoje łapki.

A najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze 22.10 zamówiłem tez coś z miejscowości oddalonej ode mnie o jakies 100km pocztexem.

Przesyłki do tej pory nie mam :)

Musze przyznać, ze ja zamawiałem pistony tez airmailem i przesyłka 11 dnia była u mnie. Co lepsze tego samego dnia sprzedający napisal do mnie czy wszystko jest ok z przesyłką.

Witam,

24.09. wieczorem zakupiłem i zapłaciłem paypal, dziś kurier DHL wręczył mi MI 4, opakowany w papier ozdobny, bez VAT  oczywiście, szczerze polecam sklep IBUYGOU  i DHL.

Edited by Grzesiuso

Witam,

przymierzam sie do zakupu tego zestawu

http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_mi3_16gb_with_piston_earphone_updated_version_and_protective_leather_case-6186.html

i po wybraniu opcji przesyłki do Holandii gdzie mieszkam mam takie cos.

Konkretnie chodzi mi o punkt drugi o dodatkowych 40 dolarach.

Wchodziłem w ten link raslist i nie moge znalezsc Holandii.

Moze cos zle robie wiec prosiłbym o pomoc.Podam tutaj kod pocztowy i moze mi ktos sprawdzic?

2573 NG  Den Haag

* Any order containing removable battery can only shipped via DHL.
* US$40 is added to Shipping Charge If your Zipcode is listed in DHL remote area: http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp
* NL Post Parcel tracking site is :http://www.17track.net/index_en.shtml
DHL is Not available to Morocco,Brazil,Argentina,Russia,Ukraine,Turkey,Russia,Greece.
* Netherland Post is the ONLY Shipping Method for Israel and Greece
* Xiaomi Power Bank can Only be shipped via Netherlands Post.
* Ibuygou ship order to your Paypal Address as default.

Edited by mpyro

Dobrze, że nie ma Cię na remote area. To znaczy, że spokojnie zapukaja do drzwi z przesyłką . Jak jesteś na tej liście, to wtedy trzeba szukać alternatywnego adresu.

Edited by kulig007

Wiem ze na 100% dhl jest w Holandii wiec raczej nie powinno byc problemu.Mieszkam w Hadze wiec to nie jest jakas dziura.

No ok ,ale przy wyborze przy zakupie nic nie wyskoczy dopiero pozniej moge zostac poinformowany ze nie dostarcza pod adres?

Witam,

przymierzam sie do zakupu tego zestawu

http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_mi3_16gb_with_piston_earphone_updated_version_and_protective_leather_case-6186.html

i po wybraniu opcji przesyłki do Holandii gdzie mieszkam mam takie cos.

Konkretnie chodzi mi o punkt drugi o dodatkowych 40 dolarach.

Wchodziłem w ten link raslist i nie moge znalezsc Holandii.

Moze cos zle robie wiec prosiłbym o pomoc.Podam tutaj kod pocztowy i moze mi ktos sprawdzic?

2573 NG  Den Haag

* Any order containing removable battery can only shipped via DHL.

* US$40 is added to Shipping Charge If your Zipcode is listed in DHL remote area: http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp

* NL Post Parcel tracking site is :http://www.17track.net/index_en.shtml

DHL is Not available to Morocco,Brazil,Argentina,Russia,Ukraine,Turkey,Russia,Greece.

* Netherland Post is the ONLY Shipping Method for Israel and Greece

* Xiaomi Power Bank can Only be shipped via Netherlands Post.

* Ibuygou ship order to your Paypal Address as default.

Czy ktos moze mi pomóc rozwiac watpliwosci?

Wiem ze na 100% dhl jest w Holandii wiec raczej nie powinno byc problemu.Mieszkam w Hadze wiec to nie jest jakas dziura.

No ok ,ale przy wyborze przy zakupie nic nie wyskoczy dopiero pozniej moge zostac poinformowany ze nie dostarcza pod adres?

Ja tu w ogóle nie widze problemu. Ten tekst pokazuje się każdemu przecież.

Jeśli nie ma na tej liście kraju to znaczy, że nie ma on Remote Areas. 
Zobacz USA (United States) - tez nie ma na liście. 

Złóż zamówienie i zapłać PayPalem. 

Nie ma Holandii na liście Remote i w krajach co wypisali więc nie płać 40$.

Jeśli ibuygou będzie miał problem to napisze Ci maila, także ja tu nie widzę problemu.

Jak nie ma to dobrze, bo wtedy przesyłka jest droższa. To samo tyczy się polski. Przy pierwszym zakupie mój kod pocztowy był na tej liście i musiałem brac wysyłkę do Krakowa na brata adres. Teraz mój kod zniknął i nie miałem problemu. Ale wtedy po zakupie od razu kontaktowali się ze mną ze sklepu, że jeżeli na ten adres to zostanie doliczone 20 $. Zmieniłem adres. Wtedy jeszcze nie brali adresu z PAY PAL. Także zamawiaj spokojnie

Edited by marcinc76

Złożyłem zamówienie w czwartek 9'tego października o 23:00, czyli w Shenzen był piątek 5:00 rano.

Z tego co widzę tutaj:  http://www.ibuygou.com/help/Open-Hours.html  to oni pracują także w sobotę. Zatem od piątku rano mieli 2 dni na wysyłkę.

Natomiast do tej chwili nie mam numeru przesyłki DHL.

Status zamówienia jest: Order Completed

Czy to jest normalne? W jakim czasie wysyłają przesyłki i przychodzi jakiś numer przesyłki z DHL?

Dajcie sobie na luz z tymi statusami i numerami. Trochę cierpliwości - przesyłka w końcy dojdzie (a status może zostać jaki był ...)

Zamawiając produkty czytam, że jak wybiorę tą czy tamtą przesyłkę za tyle dolarów/euro lub inną kwotę to będę miał numer przesyłki i możliwość śledzenia lub nie.

Więc jeśli wybieram droższą przesyłkę z możliwością śledzenia to chcę znać numer przesyłki i sobie ją "śledzić" kiedy mi się chce. Po prostu za to się płaci.

U mnie jeszcze Paid. Zamówienie w Niedzielę. Oby wysłali bo już dali nagłówek na stronie, że do 30 Paź będą wysyłać. A potem święto ;)

Doszła Twoja przesyłka?

Hej,

w piątek dostałem maila, że wysłali paczkę (DHL), dostałem numer przesyłki i teraz sprawdziłem gdzie się znajduje i mam coś takiego:

2qw3oeb.png

Drugi raz odprawa celna? W szczegółach takie coś:

Zobacz więcej:

Przesyłka zawiera towary wymagające kwarantanny lub pozwolenia na import od instytucji kontrolnych innych niż Urząd Celny.

Następne kroki:

Zakończenie odprawy celnej nastąpi po uzyskaniu przez DHL stosownych certyfikatów i pozwoleń od instytucji kontrolnych. Prosimy śledzić status przesyłki.

O co chodzi?

Edited by Grot

Zamówiłem paczkę w środę w zeszłym tygodniu. W sobotę o 22:40 została odebrana przez kuriera w HK. Dzisiaj jest w doręczeniu w moim mieście. Dość imponujące, muszę przyznać.

Zamawiając produkty czytam, że jak wybiorę tą czy tamtą przesyłkę za tyle dolarów/euro lub inną kwotę to będę miał numer przesyłki i możliwość śledzenia lub nie.

Więc jeśli wybieram droższą przesyłkę z możliwością śledzenia to chcę znać numer przesyłki i sobie ją "śledzić" kiedy mi się chce. Po prostu za to się płaci.

Doszła Twoja przesyłka?

Tak. W zeszłym tygodniu. Chyba 7 czy 8 października.

Wysłane z MI4 W

Zamówiłem paczkę w środę w zeszłym tygodniu. W sobotę o 22:40 została odebrana przez kuriera w HK. Dzisiaj jest w doręczeniu w moim mieście. Dość imponujące, muszę przyznać.

Ja zamówiłem dzień później od Ciebie tj. u nas był czwartek wieczór a u nich już był piątek po północy. W zasadzie minął: cały piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, dziś wtorek.......a moja przesyłka ma status, że jest w Hong Kongu.

W tym tygodniu raczej nie dostanę przesyłki. Reklamowane 4-6 dni DHL'a się nie sprawdzi.

Witam,

mam problem z dodanie adresu do mojego konta na Ibygou.W zakładce Add Shipping adres mam pola do wypełnienia ale po zatwierdzeniu tego adresu nie ma na stronie.czy to moze byc jakis problem.Serwis z tego co czytałem przy zamowieniu i tak wysyla domyslnie na adres z PayPala,tak?

Po rozwinięciu statusu mojego zamowienia nie mam adresu wysyłki tylko kraj i numer telefonu.

https://www.dropbox.com/s/p9zad6mo1yq74fi/zrzut.jpg?dl=0

Edited by mpyro

Lol ludzie. Cieszcie się, że te paczki dochodzą w parę dni i przede wszystkim nie macie VATu!.

Ja miałem rekord i raz Redmi przyszedł mi w 1,5 dnia. Ale to nie oznacza, że wszyscy tak będą mieć. Może nawet 10 dni czasem zająć.

Cierpliwości. Poza tym już wielokrotnie było wspominane, że w Hong Kongu jest najgorzej i przesyłka krąży tam czasem i dwa dni. 

Lol ludzie. Cieszcie się, że te paczki dochodzą w parę dni i przede wszystkim nie macie VATu!.

Ja miałem rekord i raz Redmi przyszedł mi w 1,5 dnia. Ale to nie oznacza, że wszyscy tak będą mieć. Może nawet 10 dni czasem zająć.

Cierpliwości. Poza tym już wielokrotnie było wspominane, że w Hong Kongu jest najgorzej i przesyłka krąży tam czasem i dwa dni. 

Ja nie mam się jeszcze z czego cieszyć. Zamówiłem pierwszy raz i jeszcze nie wiem czy dostanę na pewno bez dodatkowego podatku i czy w ogóle dojdzie.

Jak zrobię kilka szczęśliwych zakupów to również będę pisał j.w.

:smile: Na razie czekamy i tyle. Nie robię na razie w majtki ze stresu, że przesyłka stoi w HK.

Edited by [email protected]

Z tego co pamiętam to trzeba było w momencie zamówienia wypełnić też billing address.

No ale mniejsza z tym bo jest tak jak mówisz. Adres jest brany z PayPala więc upewni się, że tam jest dobry.

Ja nie mam się jeszcze z czego cieszyć. Zamówiłem pierwszy raz i jeszcze nie wiem czy dostanę na pewno bez dodatkowego podatku i czy w ogóle dojdzie.

Jak zrobię kilka szczęśliwych zakupów to również będę pisał j.w.

:smile: Na razie czekamy i tyle. Nie robię na razie w majtki ze stresu, że przesyłka stoi w HK.

Niby trzeba być cierpliwym......próbuję, ale irytujące jest jak po całych 6'ciu chińskich dniach(pięciu roboczych) paczka nawet nie została wydana do DHL'u.

Zadzwoniłem do DHLa i powiedzieli, że nawet nie otrzymali paczki, że jest tylko "żądanie listu przewozowego" czy coś w tym stylu, więc nawet sam wyciągnąłem błędny wniosek, że paczka stoi w HK.

Edited by Michał

Sukces....... równo 8 dobach ibuygou wydał przesyłkę DHL'owi. Super szybkość!

Jak oni tak zawsze działają to dzięki za takie usługi :-(

Co można tyle czasu robić???? 8 dni wydawać przesyłkę???!!! I za każdym razem nie są w stanie podać informacji gdzie jest przesyłka, peplają w kółko "don't worry" i zamykają tickety.

Pewnie jak przesyłka przyjdzie to będzie dalszy ciąg przygód, może niedziałajacy wyświetlacz, albo brak ładowarki albo inne cyrki, które tu różne osoby opisywały....

Ech.....