goldi69

Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

Recommended Posts

Witam

zamówiłem Mi4 16 września.
na stronie DHL ostatni wpis jest że przesyłka była w HongKongu.
Widziałem że dużo osób pisało że paczka dotarła w 4 dni, a tu już 9 dni i nawet nie ma info że by do Polski dotarło.
Czy to normalne że tyle się czeka przy przesyłce DHL'em? o_O

Na fb było info, że w związku z czymś tam wysyłki się opóźnią o 5-7 dni roboczych. Dostałem też maila z taką informacją.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

no ja zamawiałem w poniedziałek i myslałem ze w piątek fon juz będzie u mnie, support pisał mi ze przesyłka jest juz przekazana do dhl i będą wysyłac najszybciej jak to mozliwe, więc chyba z dhlem cos jest nie tak, nie ciągnąłem dalej tematu poprostu czekam

Jest problem z DHL w Hong Kongu. Był nie dawno przemyt iPhone 6 i zatrzymali wszystkie paczki DHL. Stąd opóźnienia. Czas oczekiwania od 7 do 10 dni. Takie mam info z ibuygou.

Wysłane z MI4 W

Ech, a moja ciągle ma status "otrzymano informację o przesyłce". Pisałem na live chat do ibuygou i jedyne co mi powiedzieli to to, co zawsze czyli, że są problemy, mam czekać i mają nadzieję, że w przeciągu dwóch dni ruszy :/ 

Nie patrzcie tak na te statusy. Nie raz miałem tak, że paczka była już u mnie, a status był dopiero "zapłacono" lub "oczekuje na wysłanie", czy takie tam.

U mnie jeszcze Paid. Zamówienie w Niedzielę. Oby wysłali bo już dali nagłówek na stronie, że do 30 Paź będą wysyłać. A potem święto ;)

U mnie nic się nie dzieje, a zamówienie złożyłem 18 września :/ Trochę mnie już szlag trafia bo mam powyżej dziurek od nosa ich wymówek :/ 

A myślisz, że nie zapytałem? Ciągle wciskają mi kit o problemach w dniach 17-20 pitu pitu i mamy nadzieję, że w przeciągu paru dni przesyłka ruszy. 

Ja mam status ze paczka opuściła Hong Kong. No to teraz tylko oczekiwanie na cło. Mam nadzieję że będzie bez problemów

Wysłane z mojego Hongmi (RR)

Witam, ja pierwszego mi4 16gb zamowilem 8.09 dotarl po 4 dniach. Drugi 64gb zamowiony 17.09 i ciagle cisza. Pisalem tam to w odpowiedzi jak wszystkim ze byly jakies problemy i trzeba czekac.

Tj VAT. Czy będzie czy nie. To miałem na myśli

Wysłane z mojego Hongmi (RR)

Z tego co czytałem to pakują to jakoś jako prezent aby nie było żadnego cła ani dodatkowych podatków.

To jak Wy tyle czekacie i cisza to ja chyba poczekam w ogóle  z zamówieniem i nie będę zamawiał do 30'go września aby załapać się na niższą cenę.

Zastanawia mnie, dlaczego aż 2 razy obniżali ceny MI4

Coś drgnęło... do moich drzwi zapukał dziś rano kurier DHL :smile:

To rekord - 15 dni od złożenia zamówienia.

Ale co tam – ważne, że dotarło!

P.S. Zabawne jest to, że wczoraj pisałem w tej sprawie do ibuygo i dziś dostałem maila:

Good news, I find that you have gotten your parcel. 

który przyszedł do mnie dosłownie 10 minut po tym, jak był kurier :)

Już mi nie do śmiechu – dostałem wadliwy egzemplarz :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Tak to wygląda: http://miuipolska.pl/forum/topic/3720-redmi-note-4g-problem-z-wy%C5%9Bwietlaczem-%E2%80%93-uszkodzenie-czy-z%C5%82a-kalibracja/

Proszę o kontakt kogoś, kto przeszedł procedurę reklamacji...

Edited by latet

Toż to miasto w Chinach, to czemu mają święta nie mieć? :-)

Wysyłane z mojego MI 3W za pomocą Tapatalk 2

a w hongkongu tez jest święto? bo że strajki to wiem

W Hong Kongu zawsze tak długo jest. Nie ma znaczenia czy święto. Dodatkowo w Hong Kongu właśnie była wpadka z przemytem telefonów i są opóźnienia.

Wysłane z MI4 W

Jakie święto? Chyba nie jestem w temacie :D Kiedy będzie kontynuowana wysyłka? Przymierzam się do kupna.

Święto narodowe. 1-8 Października.

Wysłane z MI4 W

• Like 1