Skocz do zawartości

Kamera Yi Home - brak połączenia z Yi Home


#xaomilepsze

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

jeszcze do niedawna byłem zadowolonym użytkownikiem kamery Yi Home która spełniała wszystkie moje oczekiwania,

właśnie do niedawna (6 miesięcy temu... ) , gdzie po przeprowadzce zrobiłem przymusową aktualizację kamery, nie mogłem nic innego zrobić, była jakby narzucona.

Tu zaczął się problem, zaraz po aktualizacji ww kamera przestała współpracować z aplikacją, nie parując się z nią/ nie łącząc się po podłączeniu wi-fi.

 

Czy jest jakaś rada?

Czy to blokada regionalna? 

Czy kosz, nowa kamera?

 

Pozdrawiam

Ł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, #xaomilepsze napisał:

Czy to blokada regionalna? 

Wyprowadziłeś się z Europy, ze piszesz o blokadzie regionalnej? Kamery Yi  zakupione w Europie działają z europejską lokalizacją. Niestety nie działają z MiHome. Możliwe ze coś poszło nie tak z tą aktualizacją. Mam taką zewnętrzną i czasami miewa jakieś problemy, ale z reguły zwykły restart (odłączenie zasilania) pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaiinteresowanie.

Mieszkam w Europie. 

Kupywałem z Aliexpress  (dokładnie była u mnie Aug. 01 2017) -> [International Edition]

Po Aktualizacji w marcu, o której wspominiałem wyżej kamera przestała się łączyć z aplikacją Yi Home, nie używałem  Mi Home i wiem,że z tą aplikacją nie jest kompatybilna.

Kamera była sprawdzona na różnych sieciach Wi-Fi, różnych systemach - iOS, android, różnych telefonach i ... żeby nie skłamać kilkadziesiąt razy już restartowana, wyłączana.


Piszę, bo z tematem walczę już chwilkę - a mam nadzieję,że są tu tęższe głowy umysłowe i ten problem pomogą rozwiązać.

 

Pozdrawiam

Ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, #xaomilepsze napisał:

Kilkadziesiąt razy już restartowana, wyłączana.

A resetowałeś ją do ustawień fabrycznych? https://www.yitechnology.com/support/answer/id/17/tid/3/qid/11/oid/file Próbowałeś zmieniać region? Jeżeli to nie pomoże, to chyba niewiele więcej da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...