Jump to content

Kamera Yi Home - brak połączenia z Yi Home

#xaomilepsze
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

jeszcze do niedawna byłem zadowolonym użytkownikiem kamery Yi Home która spełniała wszystkie moje oczekiwania,

właśnie do niedawna (6 miesięcy temu... ) , gdzie po przeprowadzce zrobiłem przymusową aktualizację kamery, nie mogłem nic innego zrobić, była jakby narzucona.

Tu zaczął się problem, zaraz po aktualizacji ww kamera przestała współpracować z aplikacją, nie parując się z nią/ nie łącząc się po podłączeniu wi-fi.

Czy jest jakaś rada?

Czy to blokada regionalna? 

Czy kosz, nowa kamera?

Pozdrawiam

Ł.

2 godziny temu, #xaomilepsze napisał:

Czy to blokada regionalna? 

Wyprowadziłeś się z Europy, ze piszesz o blokadzie regionalnej? Kamery Yi  zakupione w Europie działają z europejską lokalizacją. Niestety nie działają z MiHome. Możliwe ze coś poszło nie tak z tą aktualizacją. Mam taką zewnętrzną i czasami miewa jakieś problemy, ale z reguły zwykły restart (odłączenie zasilania) pomaga.

Dzięki za zaiinteresowanie.

Mieszkam w Europie. 

Kupywałem z Aliexpress  (dokładnie była u mnie Aug. 01 2017) -> [International Edition]

Po Aktualizacji w marcu, o której wspominiałem wyżej kamera przestała się łączyć z aplikacją Yi Home, nie używałem  Mi Home i wiem,że z tą aplikacją nie jest kompatybilna.

Kamera była sprawdzona na różnych sieciach Wi-Fi, różnych systemach - iOS, android, różnych telefonach i ... żeby nie skłamać kilkadziesiąt razy już restartowana, wyłączana.

Piszę, bo z tematem walczę już chwilkę - a mam nadzieję,że są tu tęższe głowy umysłowe i ten problem pomogą rozwiązać.

Pozdrawiam

Ł.