Skocz do zawartości

Różnice między HDR Żywy a jego brakiem


stereo0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam dwa telefony Xiaomi. Mi5 oraz Mi8. Na obydwu mam w opcjach HDR do wyboru Pro lub Żywy. O ile Pro to widzę, że działa tak mam problem z HDR Żywy. Jeśli zrobię zdjęcie bez opcji HDR i zrobię takie samo z HDR Żywy to nie widzę zupełnie różnicy(na hdr pro widać różnicę). Czym się różni HDR Żywy od braku hdr? Może jestem ślepy, ale nawet waga zdjęcia czy szybkość jego robienia się nie zmienia bez względu czy mam to włączone czy nie. Czy ta opcja jest dla jaj czy faktycznie są różnice, a u mnie jest coś popsute? Testowałem na miuipolska 8.8.30 na obydwu telefonach oraz późniejszych na mi5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie o to pytałem. Korzystam z gcam na mi5. Chciałem się dowiedzieć czy w normalnej sytuacji widać różnicę między HDR żywy a bez niego? Tylko tyle chciałem wiedzieć bo nie wiem czy to błąd u mnie czy globalny.

Do mi5 u mnie działa wgranie Snapdragon camera przez twrp i potem każda wersja gcam działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rock'n'rolla nie znajdę tego teraz xd ewentualnie mogę Ci wrzucić gdzieś na serwer to co ja mam. Pamiętam, że z xda to brałem mniej więcej to jest to i instaluje apke Snapdragon camera I przy okazji api2 działa 

https://forum.xda-developers.com/mi-5/development/app-t3529722

@galakty to po co to jeszcze jest? Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...