Jump to content

Recommended Posts

Ja miałem podobny problem. Poradzenie sobie z SMS to akurat poszło dosyć szybko ale z powiadomieniami z innych aplikacji miałem największy problem. A rozwiązanie okazało się tak banalne że zrobiło mi się głupio. Wystarczyło zaznaczyć na liście aplikacje z których chcę otrzymywać powiadomienia ;)

received_2201296286750061.jpegreceived_269628953661260.jpeg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U żony na Huawei P20 lite wszystkie uprawnienia dane,aplikacje z których ma przychodzić dodane i ze wszystkiego jest tylko nie wiadomości(SMS). Nie wiem gdzie już szukać... Jakieś sugestie? Apka Mi Fit

Link to post
Share on other sites

W moim telefonie LG G4 nie działają żadne uprawnienia aplikacji mimo że mam pozaznaczane jak wyżej Maciek U. Robiłem też wielokrotnie restart telefonu ale bez skutku. Za to połaczenia przychodzące i smsy działają bez problemów. Czy ma ktoś jakies sugestie? 

Link to post
Share on other sites
10 minut temu, LK33 napisał:

 Czy ma ktoś jakies sugestie? 

Prawdopodobnie musisz włączyć gdzieś w ustawieniach systemu telefonu dostęp do powiadomień dla MiFit. Gdzie tego w LG szukać, nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Ty masz MiBand tools i mifit?
To w mifit masz nie mieć nic.
Odznacz wszystkie powiadomienia jakie generuje mifit - zostaw mu tylko uprawnienia do powiadomień.

Otrzymywanie powiadomień ustaw przez MiBand tools. I Testuj czy je otrzymujesz. Jest tam taka opcja.

Nie możesz mieć tych dwóch aplikacji bo się gryzą. Albo z jednej albo z drugiej powiadomienia. Jak masz obie to z tools, jak odinstalujesz tools to z mifit.

RN5p - whyred

Link to post
Share on other sites

odznaczyłem w MI FIT ale nie pomogło

przykład: w tools mam zaznaczona aplikację Zegar, w takim wypadku alarm timera lub budzika w zegarze smartfonowym powinien dać wibrację na opaskę a nie daje a jak nacisnę na samym dole w MiBand tools "Testuj wibrację" to wibracja przechodzi (czyli połaczenie z opaską jest)

Link to post
Share on other sites

"Wyłącz gdy ekran jest włączony" tą opcję mam wyłaczoną 

Ja MiBand tools mam dopiero od mniej wiecej 1 godz. Jak miałem tylko MI FIT to miałem identyczne ustawienia jak Maciek U. (4 post od góry) czyli obie opcje: "Alerty aplikacji" oraz "przy wyłączonym ekranie" były włączone

 

wyłaczyłem opcję "Ignoruj stałe powiadomienia" i teraz działa w każdym razie na tej apce działa :-)

Edited by LK33
działa
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Podczepie sie pod temat, otoz nie mam powiadomien tylko i wyłącznie przez sms. Uprawnienia dane, wszystko niby jest. Kiedys mialem, pozniej byl hard reset telefonu i zainstalowalem od nowa i nie mam powiadomien tylko i wylacznie sms. Reszte mam. Co moze byc powodem?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cześć, nie chce zakładać nowego tematu, chociaż mój problem jest trochę innych od wyżej opisanych. Mianowicie dochodzą do mnie wszystkie powiadomienia oprócz MMS. Sprawdziłem również u kolegi i on ma tak samo. W innych aplikacjach np whatsapp przy otrzymaniu zdjęcia dostaję info, że przyszło zdjęcie. Gdy dostaję MMSa nie mam żadnego powiadomienia. To normalne czy może można to jakoś uruchomić?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@koras1916 nie wiem, ale chyba dawniej też tak miałem - jak jest obecnie to... ciężko stwerdzić, bo nie używam MMS'ów.

 

Reszta użytkowników: odinstalujcie to "cacko" Mi Fit i zainstlaujcie np. Mi Band Notify - być może problem sam się rozwiaże.

p.s. przed odinstalowaniem Mi Fit warto najpierw zerwać parowanie telefonu z opaską pod tą konkretnie aplikacją. A następnie nawiązać nowe już pod Mi Band Notify.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czesc. Mam podobny problem i juz totalnie opadaja mi rece bo wszystko co pisaliscie w poscie robilam i nadal nic, przychodza mi wiad. Z messengera, jak ktos dzwoni to tak samo, a te SMSY nie juz kombinuje moze cos jeszcze zaradzicie ? Wszystkie uprawnienia sa wlaczone restartowalam telefon 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Miałem podobny problem z brakiem powiadomień. Może to banalne ale trzeba pamiętać żeby aplikacja Mi Fit była zawsze otwarta w tle. To pierwsza rzecz do sprawdzenia.

W ustawieniach można też sprawdzić czy telefon nie ogranicza aplikacji Mi Fit gdy działa w tle. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...