Skocz do zawartości

Brak powiadomień na mi band 3


Mała Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem podobny problem. Poradzenie sobie z SMS to akurat poszło dosyć szybko ale z powiadomieniami z innych aplikacji miałem największy problem. A rozwiązanie okazało się tak banalne że zrobiło mi się głupio. Wystarczyło zaznaczyć na liście aplikacje z których chcę otrzymywać powiadomienia ;)

received_2201296286750061.jpegreceived_269628953661260.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ty masz MiBand tools i mifit?
To w mifit masz nie mieć nic.
Odznacz wszystkie powiadomienia jakie generuje mifit - zostaw mu tylko uprawnienia do powiadomień.

Otrzymywanie powiadomień ustaw przez MiBand tools. I Testuj czy je otrzymujesz. Jest tam taka opcja.

Nie możesz mieć tych dwóch aplikacji bo się gryzą. Albo z jednej albo z drugiej powiadomienia. Jak masz obie to z tools, jak odinstalujesz tools to z mifit.

RN5p - whyred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odznaczyłem w MI FIT ale nie pomogło

przykład: w tools mam zaznaczona aplikację Zegar, w takim wypadku alarm timera lub budzika w zegarze smartfonowym powinien dać wibrację na opaskę a nie daje a jak nacisnę na samym dole w MiBand tools "Testuj wibrację" to wibracja przechodzi (czyli połaczenie z opaską jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyłącz gdy ekran jest włączony" tą opcję mam wyłaczoną 

Ja MiBand tools mam dopiero od mniej wiecej 1 godz. Jak miałem tylko MI FIT to miałem identyczne ustawienia jak Maciek U. (4 post od góry) czyli obie opcje: "Alerty aplikacji" oraz "przy wyłączonym ekranie" były włączone

 

wyłaczyłem opcję "Ignoruj stałe powiadomienia" i teraz działa w każdym razie na tej apce działa :-)

Edytowane przez LK33
działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć, nie chce zakładać nowego tematu, chociaż mój problem jest trochę innych od wyżej opisanych. Mianowicie dochodzą do mnie wszystkie powiadomienia oprócz MMS. Sprawdziłem również u kolegi i on ma tak samo. W innych aplikacjach np whatsapp przy otrzymaniu zdjęcia dostaję info, że przyszło zdjęcie. Gdy dostaję MMSa nie mam żadnego powiadomienia. To normalne czy może można to jakoś uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@koras1916 nie wiem, ale chyba dawniej też tak miałem - jak jest obecnie to... ciężko stwerdzić, bo nie używam MMS'ów.

 

Reszta użytkowników: odinstalujcie to "cacko" Mi Fit i zainstlaujcie np. Mi Band Notify - być może problem sam się rozwiaże.

p.s. przed odinstalowaniem Mi Fit warto najpierw zerwać parowanie telefonu z opaską pod tą konkretnie aplikacją. A następnie nawiązać nowe już pod Mi Band Notify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc. Mam podobny problem i juz totalnie opadaja mi rece bo wszystko co pisaliscie w poscie robilam i nadal nic, przychodza mi wiad. Z messengera, jak ktos dzwoni to tak samo, a te SMSY nie juz kombinuje moze cos jeszcze zaradzicie ? Wszystkie uprawnienia sa wlaczone restartowalam telefon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałem podobny problem z brakiem powiadomień. Może to banalne ale trzeba pamiętać żeby aplikacja Mi Fit była zawsze otwarta w tle. To pierwsza rzecz do sprawdzenia.

W ustawieniach można też sprawdzić czy telefon nie ogranicza aplikacji Mi Fit gdy działa w tle. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...