herrek

zakupy w ibuygou.store

Recommended Posts

Czy ktoś się orientuje, czy nadal można bezpiecznie kupować na ibuygou, ostatnie wpisy na forum są troszkę nerwowe, niejasna jest też sprawa napraw gwarancyjnych w Polsce.

Może ktoś coś? ....

Potrzebuję kupić mi 8SE 

Chyba, że ma ktoś na myśli jakieś inne źródło  :?:

29 minut temu, herrek napisał:

Czy ktoś się orientuje, czy nadal można bezpiecznie kupować na ibuygou, ostatnie wpisy na forum są troszkę nerwowe, niejasna jest też sprawa napraw gwarancyjnych w Polsce.

Może ktoś coś? ....

Potrzebuję kupić mi 8SE 

Chyba, że ma ktoś na myśli jakieś inne źródło  :?:

Malo wpisow bo IBG od pewnego momentu zaczelo miec malo konkurencyjne ceny, wzgledem Polskiej dystrybucji.
Maja o wiele wieksza marze, niz inne chinskie sklepy (o ali nie wspomne), przestaly sie pojawiac sensowne kody znizkowe. Nie wiem czy zmienili sposob dystrybucji, czy jak to tam wyglada. Ale ogolnie jakos zainteresowanie tym sklepem zmalalo.

Pojawilo sie tez kilka informacji o problemach z gwarancja i jakos sklep (moim zdaniem) przestal sie promowac. 
Wiem ze kilka osob na forum kupowalo tam cos ostatnio. 

Natomiast wchodzac teraz na strone ibg, widac informcje o gwarancji w eu lub w chinach (zaleznie od modelu i dostepie do czesci), ale co chyba najwazniejsze.
Nie ma zadnej informacji o wysylce omijajacej VAT. Co oznacza, ze moze sie okazac ze zakup u nich wyjdzie cie drozej niz w Polsce. 
Inne chinskie sklepy jak banggood, gearbest, nawet aliexpress (u niektorych sprzedawcow) oferuja wysylke umozliwiajaca unikniecie opodatkowania. IBG najwyrazniej przestalo. Co stawia sens zakupow tam pod jeszcze wiekszym znakiem zapytania. 

• Thanks 1

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.