Skocz do zawartości

[Solved] Jakie TWRP dla Mi8 EE ?


Kaudii

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam Mi8 6Gb Ram 128 Gb , za kilka dni dojedzie do mnie Mi8 EE moje pytanie to takie jak w temacie, jedynym jakie znalazłem to te instalowane za pomocą 64Bit_TOOLKIT_TWRP_MI8_MI8SE_MI8EE. Ktoś spotkał się z inną wersją TWRP dla tego modelu, gdyż mam zamiar jak zawsze wgrać Xiaomi.eu i lubię być przygotowany do takich działań.

Edytowane przez kaudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi odblokował(a) ten temat

Przepraszam na wstępie za post pod postem , ale zależało mi na tym by się ukazało jako nowy wpis w wątku, proszę o połączenia postów.

Ok, znalazłem TWRP dla wersji EE znajdziemy je na tym Blogu  wraz z opisem instalacji, łącznie z Romem Xiaomi.eu,  Strona jest w języku Włoskim, ale myślę że dla większości będzie wszystko zrozumiałe, zwłaszcza, że do opisu dołączono dużą ilość screenów.

https://drive.google.com/uc?authuser...xport=download

Edit :

Potwierdzam poprawność instalacji TWRP,  wszystko bez problemu,  Xiaomi.eu na pokładzie 

 

Screenshot_2018-09-21-12-51-00-031_com.android.settings.png

 

Edit:

Pod poniższym linkiem można znaleźć kilka wersji dla mi8EE

Moje zbiory TWRP for MI8EE

Edytowane przez Kaudii
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W tej chwili z najnowszego 0214, to te z 14 lutego tego roku, w folderze dla Androida 9

edit:

w moich zbiorach TWRP dla Mi8EE pojawiło się kilka wersji  dla androida 9.0

 

Edit 2:

dodałem nowy folder z TWRP dla nadchodzącego Androida 10, pierwszy plik już na pokładzie, zapraszam do pobierania


 

Edytowane przez Kaudii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...