ZduneX25

MIUI 8.9.13

Recommended Posts

Właśnie dzisiaj starałem się zainstalować wersje z and 9 na Mi 8.

Jakkolwiek bym nie instalował nie działa aparat/obracanie ekranu/ aplikacje losowo się wyłączają bez żadnego błędu.
Google wysłało do mnie informacje o tym, że na moim Mi Mix 2s nie są zainstalowane najnowsze aktualizacje ...

Cofam słowa z baterią (po jakimś czasie proces Android wskakuje na 40 %....

Jak instalowałem soft na Mi 8
- Na czysto 
- Aktualizując z 8.8.30 (tak wyczyściłem dane)

- I jeszcze parę innych prób (w raz z pobraniem od nowa pliku z and 9)

Pisałem ze znajomym i dokładnie to samo aparat i auto obracanie nie działa.
Trzeba czekać na jakąś stabilniejszą wersję z and 9

Pozdrawiam

6 godzin temu, Dario napisał:

I jak tu żyć emoji26.png

Mi4c

Przecież ten telefon to stary trup. Ja jestem zaskoczony że chcą coś dla niego jeszcze wydawać.

Jest już stable Ru na rn4x? 

Nagrywanie filmów HD 60 klatek wogole nie zapisuje dłuższych filmów ... Porażka .
Stable Ru? Na pewno chcesz ruskie Miui?
A tak na poważnie... Nigdy nie miałem Stable Miui Eu i mam techniczne pytanie: Czy mogę wrzucić Miui 10Eu Stable na MiuiPolska z marca 2018 (Oreo)?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, AfgFire napisał:

Pozdrawiam

To bardzo dziwne bo z tego co czytałem nie jestem jedynym, u którego nie ma tych problemów.

Jakie masz TWRP ?

Jakkolwiek bym nie instalował nie działa aparat/obracanie ekranu/ aplikacje losowo się wyłączają bez żadnego błędu.
Google wysłało do mnie informacje o tym, że na moim Mi Mix 2s nie są zainstalowane najnowsze aktualizacje ...

- Na czysto 

Pozdrawiam
Ja wczoraj (niedziela) ściągnęłem v 8.9.13 z serwera i wgrałem poprzez aktualizacje w systemie. Samo sobie wlazło do twrp i zainstalowało.
Moje uwagi?
Ładowanie baterii w nocy - w okolicach 55% zaczęła się dyskoteka świateł. Telefon był wyłączony a zapalał na przemian znaczek MI i ikonę baterii na przeminie. Pomogło włączenie telefonu, dyskoteka ustała.
Brakuje mi lub nie mogę znaleźć gdzie się ustawia osobne dźwięki dla przychodzących sms na poszczególne karty. Nie mogę znaleźć lub nie ma ustawień kalendarza dotyczących czasu kiedy ma być włączony alarm o terminie, chodzi mi o globalne ustawienia, a nie w trakcie zapisywania nowego terminu. Aparat działa - nie widzę jakichś problemów.

Wysłane z mojego KOB-L09 przy użyciu Tapatalka

42 minuty temu, kaudii napisał:

To bardzo dziwne bo z tego co czytałem nie jestem jedynym, u którego nie ma tych problemów.

Jakie masz TWRP ?

TWRP 3.2.3-0806 A Ty ?

Możesz wejść przez Ustawienia - > Bateria i wydajność. 
Nie dało się, dlatego napisałem moj post. Mało tego, mam problemy z aparatem, kalendarzem itp

Chyba wgram wersję xiaomi.eu stable. Może wróci sot 7-8h zamiast 3-4. Porażka jakas z tym dziadostwem. Jak tak dalej pójdzie to wrócę na China stable. Wolę 2x więcej pracy na baterii od polskiego języka

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

@Voltron wgrywasz świeżo wydany ROM na androidzie 9.0, w dodatku korzystasz z wersji  r-o-z-w-o-j-o-w-e-j a kłapiesz dziobem jak stara baba chłopie ;)
Dziadostwem jest kłapać dziobem na wersję BETA i porównywać ją 1:1 z wersjami stabilnymi. Wgraj to stable i się nie denerwuj.

• Like 1

@QBAQ luzuj gumkę w majtkach bo Ci najwyraźniej ciśnie na jajka za mocno ;) 

Napisał, że wgra sobie stable, więc nie wiem po co jeszcze komentujesz jak "stara baba"? A wracając do tematu to ma prawo "kłapać dziobem" jak każdy inny kto z tego korzysta i nic Ci do tego. Od momentu kiedy weszło MIUI 10 minęło już sporo czasu i powoli każdego szlag trafia, że największe bolączki wciąż pozostają nierozwiązane.

Jak tobie się podoba to siedź z dziobem na kłódkę i zachwalaj każdą kolejną poprawkę! 

• Like 3
  • Thanks 1

Przecież ten telefon to stary trup.

Nie przesadzaj. Ty miałeś biedniejszą wersję z 2GB RAM to nie znaczy że każdy taką miał i miewał Twoje problemy z telefonem (z tego co kojarzę to wiecznie narzekałeś na problem z ubijaniem aplikacji). U mnie działa wszystko elegancko, bez ścinki, bez problemów. Nawet jak zostawię na noc kilka aplikacji nie czyszcząc RAM, to wszystkie rano są w pamięci.
Najnowsza wersja i jest mega stabilnie. Jeszcze stabilniej niż tydzień temu

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

No jest bardzo średnio, szczególnie z baterią. Na moim Mi5 w Miui 10 już android 8.0. Czy moge liczyć na dwa słowa jak bezpiecznie wrócić do sostatnich miui9 (android 7.0) Jak robiłem to ostatnio ze wipami to nie chciał telefon wstać. A ten stable miui 10 pewnie nic nie wnosi w temacie poprawek....;/

[mention=25858]Voltron[/mention] wgrywasz świeżo wydany ROM na androidzie 9.0, w dodatku korzystasz z wersji  r-o-z-w-o-j-o-w-e-j a kłapiesz dziobem jak stara baba chłopie
Dziadostwem jest kłapać dziobem na wersję BETA i porównywać ją 1:1 z wersjami stabilnymi. Wgraj to stable i się nie denerwuj.
Klapie dziobem bo mam do tego prawo. Uważasz, że lepiej siedzieć cicho i nie mówić co jest źle, może wtedy developerzy będa wiedzieć co jest nie tak?

Poza tym jakoś dawniej byłem bardzo zadowolony z wersji dev ale im nowsze aktualizacje tym gorzej. Chyba ktoś tam z ekipy programistów musiał zmienić pracę i dlatego tak się dzieje.

Co do stable xiaomi.eu od 100 do 90% mam już 1h sot, gdzie na dev musiało zejść jakieś 30% i wtedy był dopiero 1h sot. Także polecam każdemu kto nie chce się denerwować.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

No jest bardzo średnio, szczególnie z baterią. Na moim Mi5 w Miui 10 już android 8.0. Czy moge liczyć na dwa słowa jak bezpiecznie wrócić do sostatnich miui9 (android 7.0) Jak robiłem to ostatnio ze wipami to nie chciał telefon wstać. A ten stable miui 10 pewnie nic nie wnosi w temacie poprawek....;/
Miflashem

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Instalował ktoś na MiMix2s ? Po aktualizacji wisi na logo MIX, a po 15 min bootuje do TWRP, w którym nic nie można zrobić :/

2 minuty temu, zmylna napisał:

Instalował ktoś na MiMix2s ? Po aktualizacji wisi na logo MIX, a po 15 min bootuje do TWRP, w którym nic nie można zrobić :/

Full wipe był robiony przed ?

Napiszę tak...: użytkownicy Mi MIX 2s naczekali się trochę na ROM. I warto było... :)

Uważam, po kilku dniach użytkowania (żebym nie zapeszył ;)), że to najlepszy dla tego modelu ROM MIUI Polska/EU jak dotąd.

14 minut temu, mrosi napisał:

Napiszę tak...: użytkownicy Mi MIX 2s naczekali się trochę na ROM. I warto było... :)

Uważam, po kilku dniach użytkowania (żebym nie zapeszył ;)), że to najlepszy dla tego modelu ROM MIUI Polska/EU jak dotąd.

Ja zauważyłem poważne wady:

• Suwak dzwonka nie jest domyślny
  • Messenger ścisza muzykę do zera
  • Wyciszony telefon dalej wydaje dźwięki blokowania/odblokowania ekranu

9 minut temu, PolskaWTF napisał:
  • Suwak dzwonka nie jest domyślny

Tylko to mam u siebie. Tyle tylko, że ja robiłem instalację z pełnym wipe...

1 godzinę temu, MST napisał:

Działa Wam panorama?
Mi note2 mam force close.

Mi8 prądzi aż miło

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem...

Informacja, jeśli chodzi o kolejne MIUI: po aktualizacji 8.9.20 nastąpi przerwa w związku z świętami w Chinach. Kolejna wersja publiczna MIUI China (a tym samym także MIUIPolska/Xiaomi.eu) będzie 12 października (8.10.11). Tak samo wygląda kwestia wydawania Global Beta.

Gdyby nie brak powiadomień np w Endomondo i strava to powiedziałbym że rom dla mi6 jest super. Bateria trzyma elegancko i żadnych błędów nie ma. Nawet pirackie ustawienie dźwięku sms działa

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Jak na razie po dwóch dniach użytkowania tej wersji na swojej mi8, jestem zadowolony, choć dopatrzyłem się dwóch irytujących chochlików.

1. Podczas rozmowy przez zestaw Bluetooth, gdy telefon się wygasi, wygląda to tak.

P1020740a.thumb.jpg.6fc147b67cd63ddb698e35dc27e8af70.jpg
2. Nie można odblokować telefonu czytnikiem papilarnych ani twarzą, podczas takiego połączenia jak wyżej.

Edited by mariopel

36 minut temu, mariopel napisał:

1. Podczas rozmowy przez zestaw Bluetooth, gdy telefon się wygasi, wygląda to tak.

To pewnie jakiś bug programowego ukrywania notcha. Pewnie @Acid albo @ZduneX25 musieliby się temu przyjrzeć.

• Like 1

Hej
Używam tego romu od dnia wydania i wszystko super jednak jedna rzecz mnie denerwuje. Gdy mam telefon w kieszeni często wyciszam sobie dzwonek. Idzie jakoś wyłączyć klawisze głośności jak ekran jest zablokowany?
Nie umiem tego znaleźć.
Dzięki za pomoc

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

- Na czysto 

Pozdrawiam
Bo w twrp zrobiłeś wipe persist. Nie wolno. Wgraj twrp en 3.2.3 zamiast chińskiego to nie będzie widoczna opcja wipe persist na przyszłość.

Wysłane z MI 6

Guest
This topic is now closed to further replies.