Jump to content

MIUI 8.9.13

ZduneX25

Recommended Posts

Teraz czas obejrzeć F1  z instalacja poczekam aż ktoś więcej się wypowie, być może jest jakieś proste rozwiązanie a nie chce czegoś bardziej popsuć.
Z tego co kojarzę to rom dla F1 został wycofany ze względu na sporo fc.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś może potwierdzić, że faktycznie po instalacji Androida 9 na Mi8 trzeba zrobić full wipe, czy może jest jakiś inny sposób żeby zachować dane?

Wiem, że można zrobić kopię MIUI, zgrać ją np. na kompa i później odtworzyć, ale może da się to ominąć w jakiś sposób?

Czy po aktualizacji coś się zmieniło na + lub - ?

Np. powiadomienia na AOD? :)

26 minut temu, andrzejglx napisał:

Komuś działa kamera na Mi8?

Nie działa nikomu. Trzeba czekać na kolejny update.

57 minut temu, Michacy napisał:

Czy ktoś może potwierdzić, że faktycznie po instalacji Androida 9 na Mi8 trzeba zrobić full wipe, czy może jest jakiś inny sposób żeby zachować dane?

Wiem, że można zrobić kopię MIUI, zgrać ją np. na kompa i później odtworzyć, ale może da się to ominąć w jakiś sposób?

Czy po aktualizacji coś się zmieniło na + lub - ?

Np. powiadomienia na AOD? :)

Jak na razie jest soft w miarę stabilny. GPS i Bateria na +

I nie ma możliwości włączenia % baterii na pasku

Edited by AfgFire

Przed chwilą, janekkk88 napisał:

dziala ale system byl stawiany od zera bo po pierwszej instalacji byl tylko bootloop

Też stawiałem od 0. Podpowiem (każdy musi).

Ciekawe jest czemu Ci działa a nam nie.

Zauważyłem też, że nie działa autoobracanie ekranu. A jak u was ?

35 minut temu, janekkk88 napisał:

https://androidfilehost.com/?fid=5862345805528068853   dzisiaj instalowalem bo poprzednia wersje TWRP tez mi wywalilo i nie moglem zrobic zupelnie nic pomoglo ponowne odblokowanie bl przez miui unlock i instalacja tego TWRP

Witaj, pytanko bo nie mogę znaleźć, czy da się zaktualizować TWRP bez użycia komputera? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Po aktualizacji ciągle jest logo. Wróciłem system do 8.8.3 iiii nie odpala się twrp tylko fastboot bez względu czy odpalam power vol+ czy vol-

Co się stało? Wgrywać znowu twrp? Możliwe że się usunęło?

ps. wrzuciłem twrp przez fastboot iiii sie nie odpala nadal twrp.. próbuje i odpala normalnie system pomijając twrp... wtf? system na 8.8.3 dziął normalnie tylko wcięło twrp, tzn nie odpala się w żaden sposób.

Poradnik jak zainstalowałem 8.9.13 bezpośrednio na 8.8.30 przez twrp. Nie mam żadnych problemów z aparatem, działa obracanie i procent baterii jest tak jak dawniej wewnątrz ikony baterii. Ogólnie wydaje mi się że rom chodzi zauważalnie płynniej i szybciej.

1. Pobieramy ROM

2. Wchodzimy standardowo w TWRP

3. WIPE>ADVANCED> zaznaczamy (DATA,CACHE,SYSTEM) 

4. Wracamy do instalacji i instalujemy rom.

5. Po zakończeniu instalacji wracamy i czyścimy DALVIK

6. Reboot do system

Mamy android P na mi 8 :)

Edited by H3PO4

Właśnie dzisiaj starałem się zainstalować wersje z and 9 na Mi 8.

Jakkolwiek bym nie instalował nie działa aparat/obracanie ekranu/ aplikacje losowo się wyłączają bez żadnego błędu.
Google wysłało do mnie informacje o tym, że na moim Mi Mix 2s nie są zainstalowane najnowsze aktualizacje ...

Cofam słowa z baterią (po jakimś czasie proces Android wskakuje na 40 %....

Jak instalowałem soft na Mi 8
- Na czysto 
- Aktualizując z 8.8.30 (tak wyczyściłem dane)

- I jeszcze parę innych prób (w raz z pobraniem od nowa pliku z and 9)

Pisałem ze znajomym i dokładnie to samo aparat i auto obracanie nie działa.
Trzeba czekać na jakąś stabilniejszą wersję z and 9

Pozdrawiam

Jest już stable Ru na rn4x? 

Nagrywanie filmów HD 60 klatek wogole nie zapisuje dłuższych filmów ... Porażka .
Stable Ru? Na pewno chcesz ruskie Miui?
A tak na poważnie... Nigdy nie miałem Stable Miui Eu i mam techniczne pytanie: Czy mogę wrzucić Miui 10Eu Stable na MiuiPolska z marca 2018 (Oreo)?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, AfgFire napisał:

Pozdrawiam

To bardzo dziwne bo z tego co czytałem nie jestem jedynym, u którego nie ma tych problemów.

Jakie masz TWRP ?

Właśnie dzisiaj starałem się zainstalować wersje z and 9 na Mi 8.
Jakkolwiek bym nie instalował nie działa aparat/obracanie ekranu/ aplikacje losowo się wyłączają bez żadnego błędu.
Google wysłało do mnie informacje o tym, że na moim Mi Mix 2s nie są zainstalowane najnowsze aktualizacje ...

Cofam słowa z baterią (po jakimś czasie proces Android wskakuje na 40 %....

Jak instalowałem soft na Mi 8
- Na czysto 
- Aktualizując z 8.8.30 (tak wyczyściłem dane)
- I jeszcze parę innych prób (w raz z pobraniem od nowa pliku z and 9)

Pozdrawiam
Ja wczoraj (niedziela) ściągnęłem v 8.9.13 z serwera i wgrałem poprzez aktualizacje w systemie. Samo sobie wlazło do twrp i zainstalowało.
Moje uwagi?
Ładowanie baterii w nocy - w okolicach 55% zaczęła się dyskoteka świateł. Telefon był wyłączony a zapalał na przemian znaczek MI i ikonę baterii na przeminie. Pomogło włączenie telefonu, dyskoteka ustała.
Brakuje mi lub nie mogę znaleźć gdzie się ustawia osobne dźwięki dla przychodzących sms na poszczególne karty. Nie mogę znaleźć lub nie ma ustawień kalendarza dotyczących czasu kiedy ma być włączony alarm o terminie, chodzi mi o globalne ustawienia, a nie w trakcie zapisywania nowego terminu. Aparat działa - nie widzę jakichś problemów.

Wysłane z mojego KOB-L09 przy użyciu Tapatalka

Możesz wejść przez Ustawienia - > Bateria i wydajność. 
Nie dało się, dlatego napisałem moj post. Mało tego, mam problemy z aparatem, kalendarzem itp

Chyba wgram wersję xiaomi.eu stable. Może wróci sot 7-8h zamiast 3-4. Porażka jakas z tym dziadostwem. Jak tak dalej pójdzie to wrócę na China stable. Wolę 2x więcej pracy na baterii od polskiego języka

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...