Skocz do zawartości

Team Win Recovery Project (Twrp) Dla Xiaomi Redmi 1S


Tomecek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z instalacją, cały czas wywala mi błąd przy 99% (wgrywam przez mirecovery) jakieś rady? :D

 

edit. Próbowałem przez fastboota instalacja przebiegła niby bez problemu, ale dalej mam mirecovery zamiast twrp (k**wa nie mam pojęcia co robię źle) :P

Edytowane przez Ardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

edit. Próbowałem przez fastboota instalacja przebiegła niby bez problemu, ale dalej mam mirecovery zamiast twrp (k**wa nie mam pojęcia co robię źle) :P

 

Jak po instalacji recovery w trybie fastboot uruchomisz miui zamiast twrp to miui przywróci mirecovery. Musisz po fastboot koniecznie uruchomić jako pierwsze twrp wtedy wyłączone zostanie przywracanie mirecovery. Normalnie skrypty w twrp to blokują podczas instalacji miui ale muszą mieć szansę zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z instalacja twrp przez twrp managera 4.0 .niby wszytko działa,ściąga sobie wybrany plik dla armani ale podczas instalacji wyskakuje komunikat o błędzie i zamknięciu aplikacji twpr manager.

Ktoś ma pomysł jak to obejść? Instalacja przez fastboota raczej odpads, chwilowo nie mam dostępu do PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji godziłem się na wszystko więc chyba tak :)

Edit: sprawdziłem uprawnienia w ustawieniach aplikacji i zgoda na roota jest. W rejestrze widać że przy każdej próbie root był.

Edytowane przez J_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...