Skocz do zawartości

Mi Band 3 - rozłączył się i nie chce się połączyć


zygzak

Rekomendowane odpowiedzi

Po miesiącu bezproblemowego działania wczoraj niespodziewanie opaska straciła połączenie z telefonem i za cholerę nie szło połączyć się z Mi Fit. Pozornie działała ok, ekrany przewijały się normalnie, zaprogramowany alarm działał, nawet pogoda była aktualna. Reagowała na bluetooth w telefonie, tzn. gdy wyłączyłem pojawiała się przekreślona ikonka, po włączeniu ikonka znikała. Nie dochodziły jednak powiadomienia i nie dało się zsynchronizować z Mi Fit. I jeszcze bluetooth w telefonie coś świrował, bo rozłączał się co chwilę w samochodzie. Po ubiciu Mi Fit - pewnie w tle cały czas próbował połączyć się z opaską i wywalał bluetooth - problem w samochodzie ustał. Sam telefon raczej ok, działa w samochodzie, z głośnikiem i wagą mi scale.

Z rozpędu rozłączyłem parę w Mi Fit. Teraz jak wyłączę/włączę bluetooth w telefonie to czasem znajduje opaskę ( w ustawieniach bluetooth ), nawet przez moment Mi Fit ją widzi ( pisze że znalazł opaskę sparowaną wcześniej i czy podłączyć ) ale połączenie już się nie udaje.

Aktualnie rozładowuję ją do zera ( stoper świetnie się nadaje, bo nie wygasza ekranu ), i zobaczymy czy taki reset pomoże.

Co można jeszcze zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, zygzak napisał:

Co można jeszcze zrobić?

Jak ją widzi MiFit to ją odparuj, wywal połączenie z opaską w ustawieniach BT telefonu i spróbuj sparować od nowa z poziomu MiFita. Najlepiej po restarcie telefonu. Często jak się rozłączy z MiFitem, a nie wywali połączenia bt w telefonie to są problemy z ponownym połączeniem z MiFit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam moj Mi band 3 dzialal bez problemowo az do ostatniej aktualizacji laczyl sie z Xiaomi Redmi note 4

Teraz poprzez MiFit nie łączy sie wcale poprzez inna apke MiBand łączy sie ale zaraz sie gubi Testowalem go na innym tel i tam śmiga bez zarzutów 

Reset tel - nie pomaga

Odistalowanie i ponowna instacja - nie pomaga

Reset opaski do fabryki - nie pomaga

Co moze byc??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...