ZduneX25

MIUI 8.9.6

Recommended Posts

Czasami po czyszczeniu RAM pojawia się pierw panel główny a dopiero jak raz jeszcze nacisne ten sam przycisk pojawiają się ikony .

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dodałem *.micloud.xiaomi.net do wyjątków i niestety problem dalej występuje. Zdjęcia jednak się synchronizują ale tylko przez galerię jak na zrzucie poniżej. 

Screenshot_2018-09-11-13-21-34-183_com.miui.gallery.png

Wyłączyłem blokowanie reklam i wszystko się przemieliło. Czyli na dzień dzisiejszy to jedyny sposób na synchronizację danych. 

Muszę sprawdzić, która lista hostów blokuje mi chmurę.

No i przechwaliłem...

Stable nie jest pozbawione bugu głośnika w Mi MIX 2s. Jak mi dzisiaj telefon zabrzęczał... :( 

Poza tym na plus bateria, brak błędów lokalizacji i aktualizacji pogodynki, czy tłumaczeń (choćby w ustawieniach tapety). No i działa "piracki sposób ustawienia dźwięku sms (jak to zrobić - proszę szukać w wątkach o aktualizacjach cotygodniowych lub zapraszam na PW).

43 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

Też Wam zmniejszyły się ikony aplikacji? Fatalnie to wygląda. 

Ale chodzi ci o nowy domyślny motyw? Bo jak zmienisz motyw na classic to jest jak było. Przynajmniej u mnie.

Mam ustawione swoje ikony. Zmieniłem na classic i z powrotem i jest lepiej, aczkolwiek wciąż mam wrażenie, że są ciut mniejsze niż były.

Screenshot_2018-09-11-16-01-51-300_com.miui.home.png

15 godzin temu, Lionex napisał:

Ale to było proste. Dzięki!

Wystarczyło też usunąć pliki starych aktualizacji i ich md5.

Witam. Od kilku wersji mam taki błąd podczas korzystania z YouTube Vanced. Jak sobie z nim poradzić? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. ecd393de5f865af2fe8bc0fdafb41200.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

14 minut temu, LukaszQ napisał:

Witam. Od kilku wersji mam taki błąd podczas korzystania z YouTube Vanced. Jak sobie z nim poradzić? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odwieczne pytanie... : wyczyściłeś cache aplikacji?

W sumie dopiero dzis zauwazylem na swoim Mi6: Mess ciagle mi wybudza ekran jak przychodzi wiadomosc. Mam to wylaczone by na ekranie blokady pokazywal a jednak jest. Na poprzedniej wersji bylo ok. No i druga rzecz: Dowolne dotkniecie czytnika wybudza ekran. Czasem nie powinno to dzialac tylko przy dotknieciu palca a nie dowolny dotyk?

Dowolne dotkniecie czytnika wybudza ekran. Czasem nie powinno to dzialac tylko przy dotknieciu palca a nie dowolny dotyk?

U mnie na Mi6 nie ma takiego problemu, specjalnie teraz testowałem. Działa tylko.na dotyk palca

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

13 godzin temu, LukaszQ napisał:

Tak.

Możesz ostatecznie wyczyścić Cache oraz Dalvik/ART w TWRP, jednak nie przypuszczam, że to cokolwiek da.

Polecam śledzić wątek:

Dzisiejsze pracy na baterii, większość na LTE, automatyczna jasność, czyli ponad połowę praktycznie cały czas. Oczywiście zainstalowane stable po full wipe. Jestem mega zadowolony.

Mi8se i jego skromna bateria 3100. Pewnie 8-9h sot się uda ale to dopiero jutro. Wszystko działa, płynnie i bez zacięć.0bf8faa1b44a72e0ae6e302b1f8dd8e5.jpgc8ab5d852b57ef8dea5830e9065ae42e.jpg355bd6cfaad66c403753201d8b7312c8.jpgbea2ba6fcb9a6245491f215a7989d947.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Edit: tak więc wygląda bateria:

Święty spokój w końcu

7h40min i zostało 8%.

5cbcd542e2d316f7ce756788f8ab45d7.jpg0e153bec8136c5b4b8d7221cb435c484.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.