Jump to content

MIUI 8.9.6

Recommended Posts

No i przechwaliłem...

Stable nie jest pozbawione bugu głośnika w Mi MIX 2s. Jak mi dzisiaj telefon zabrzęczał... :( 

Poza tym na plus bateria, brak błędów lokalizacji i aktualizacji pogodynki, czy tłumaczeń (choćby w ustawieniach tapety). No i działa "piracki sposób ustawienia dźwięku sms (jak to zrobić - proszę szukać w wątkach o aktualizacjach cotygodniowych lub zapraszam na PW).

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Piszą na xiaomi.eu, że będzie później.  Jakby co to jest Miui10 stable, nawet dla mi5!

Ja je**e, od kilku wydań pracują nad poprawą notyfikacji dla WhatsApp i Telegrama i im najwyraźniej nie wychodzi 

Aplikacja sms się crashuje na chyba wszystkich modelach 

Posted Images

14 minut temu, LukaszQ napisał:

Witam. Od kilku wersji mam taki błąd podczas korzystania z YouTube Vanced. Jak sobie z nim poradzić? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odwieczne pytanie... : wyczyściłeś cache aplikacji?

W sumie dopiero dzis zauwazylem na swoim Mi6: Mess ciagle mi wybudza ekran jak przychodzi wiadomosc. Mam to wylaczone by na ekranie blokady pokazywal a jednak jest. Na poprzedniej wersji bylo ok. No i druga rzecz: Dowolne dotkniecie czytnika wybudza ekran. Czasem nie powinno to dzialac tylko przy dotknieciu palca a nie dowolny dotyk?

Dowolne dotkniecie czytnika wybudza ekran. Czasem nie powinno to dzialac tylko przy dotknieciu palca a nie dowolny dotyk?

U mnie na Mi6 nie ma takiego problemu, specjalnie teraz testowałem. Działa tylko.na dotyk palca

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Dzisiejsze pracy na baterii, większość na LTE, automatyczna jasność, czyli ponad połowę praktycznie cały czas. Oczywiście zainstalowane stable po full wipe. Jestem mega zadowolony.

Mi8se i jego skromna bateria 3100. Pewnie 8-9h sot się uda ale to dopiero jutro. Wszystko działa, płynnie i bez zacięć.0bf8faa1b44a72e0ae6e302b1f8dd8e5.jpgc8ab5d852b57ef8dea5830e9065ae42e.jpg355bd6cfaad66c403753201d8b7312c8.jpgbea2ba6fcb9a6245491f215a7989d947.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Edit: tak więc wygląda bateria:

Święty spokój w końcu

7h40min i zostało 8%.

5cbcd542e2d316f7ce756788f8ab45d7.jpg0e153bec8136c5b4b8d7221cb435c484.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...