Skocz do zawartości

Youtube - zamyka mi się, gdy działa w tle i nie potrafię tego zmienić


marcin7777

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Po aktualizacji do 9.6.2.0 mam problem z youtubem. Często słucham sobie róznych rzeczy na youtubie przez słuchaweczkę, chyba się uzależniłem, bo pewnie kilka godzin dziennie wyjdzie... Rzadko jest to muzyka, często kanały publicystyczne, rózne recenzje, wywiady, generalnie gadanina. Często pauzuję, przełączam na przeglądarkę czy fejsa, wiadomo o co chodzi. Youtube działa wtedy w tle. Miałem od zawsze tak ustawione, że youtube nie zamykał mi się gdy działa w tle, czyli zawsze mogłem wrócić do tej aplikacji i wznowić słuchanie materiału, który sobie zapauzowałem.

Po aktualizacji systemu youtube dość szybko zamyka mi się samo, gdy działa w tle. Więc próbowałem ustawić w systemie, żeby youtube nie było zamykane automatycznie. Robiłem tak:

Panel Sterowania - Aplikacja oszczędzania baterii - Youtube - Bez ograniczeń (Oszczędzanie energii nie ogranicza aplikacji w tle)

Niestety to nie pomaga... Po aktualizacji do 9.6.4.0 sytuacja się nie zmienia. Czy jeszcze gdzieś coś powinienem ustawić dodatkowo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...